The Head
powrót do forum 1 sezonu

Lubię opowieści, które dzieją się w zamkniętej przestrzeni. Tu mamy Antarktydę i grupę naukowców, którzy padli ofiarą psychopaty. Mąż jednej z bohaterek przylatuje do stacji badawczej po tym jak ze stacją nie było kontaktu od trzech tygodni. Na miejscu znajduje dwójkę ocalałych i kilka trupów. Na podstawie opowieści ocalałych próbuje zrekonstruować co się wydarzyło i jednocześnie odnaleźć zaginioną żonę. Niestety dosyć szybko można się połapać o co chodzi w całej intrydze i jakie są motywacje mordercy. Szkoda, bo liczyłam na jakąś bardziej zawiłą zagadkę. Niemniej obejrzałam z przyjemnością.

ocenił(a) serial na 8
blackfield1

Serial zasługuje na ocenę 7, choć oczekiwałbym na 2 sezon .Obejrzałem dobre 6 odcinków, choć nie spodziewałem się,że akcja tak rozwinie się z każdym odcinkiem hihih:) gdyby to był serial produkcji norweskiej ,inaczej scenarzyści to rozegrali.

ocenił(a) serial na 7
pietrus72

Myślisz? Raczej nie ma podstaw by kontynuować. Morderca wypełnił misję i potencjał na sezon drugi został wyczerpany.

ocenił(a) serial na 8
blackfield1

Zgadzam się, świetny serial ale niestety przewidywalny. Oczywiście nawiązuje tematyką do pewnego filmu ale nakręcony w zupełnie innej konwencji. Pomimo pewnego rozczarowania na końcu - polecam! Szczególnie za klimat.

ocenił(a) serial na 7
mrocznapszczola666

O jakim filmie piszesz?? :)

nan_s

Pewnie o "The thing".

ocenił(a) serial na 7
blackfield1

Tak:). Świetny opis serialu:) :) początek tj trzy pierwsze odcinki są super. Jest klimat, jest tajemnica, jest ciekawy kryminał. W odcinku 4 każdy zgadnie kto zabija :). I intryga siada. Dwa ostatnie odcinki to banał. Ale ogólnie serial dobrze się ogląda. Aktorzy w porządku. Troche szkoda mi skopanego zakończenia :) :) :)

nan_s

Możesz opisać kto zabija i jego motywację? Oznaczając oczywiście wpis jako spoiler. Nie przypadł mi do gustu serial, ciekawi mnie tylko kto i dlaczego.

ocenił(a) serial na 7
baarmi79

SPOILER co do zakończenie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!






Nie pamiętam już imion bohaterów:), ale morderczynią jest ta młoda lekarka, która na początku serialu rozmawia z siostrą. Wykończyła wszystkich odpowiedzialnych za zabójstwo jej matki - i mordercę, i tych wszystkich, którzy to morderstwo ukryli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones