PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698138}

The Knick

8,0 32 389
ocen
8,0 10 1 32389
8,5 10
ocen krytyków
The Knick
powrót do forum serialu The Knick

Serial super dla tych, których interesuje taka tematyka - dla reszty będą to tzw flaki z olejem lub
gniot.
I nie ma sensu po sobie jeździć.

ocenił(a) serial na 9
jaca1969

Nie moje klimaty kompletnie i przyznam szczerze, że na początku trudno mi się oglądało serial, ale gdzieś tak od 4 odcinka nie mogłem się praktycznie oderwać. Chociaż jest dużo racji w tym, co mówisz. Dla większości ludzi, nie będzie w tym nic ciekawego, jednakże polecam oglądać chociaż dla ostatniej sceny :)

ocenił(a) serial na 9
latara5

Ja widząc tylko reklamy już wiedziałem, że będę go oglądał.

jaca1969

No i scenografia - dla niej samej warto obejrzeć ten serial. Tak szczegółowe i wierne oddanie realiów tamtego okresu zasługuje na uwagę.

ocenił(a) serial na 9
karol_azazel

Powiem Ci, że nawet nie zwróciłem na to aż tak dużej uwagi - " pochłonął" mnie proces dochodzenia człowieka do rozwiązywania problemów medycznych - to było jak odkrywanie nowych lądów w dawnych czasach.
Zresztą o realia danego czasu to raczej wszyscy powinni dbać.

ocenił(a) serial na 9
jaca1969

Niekoniecznie. Na przykład mnie medycyna kompletnie nie interesuje, a mimo to potrafię docenić kunszt tego serialu ;)

ocenił(a) serial na 9
Zuzhet88

Dokładnie - jeżeli film ma w sobie to " coś " czym potrafi przyciągnąć widza.

ocenił(a) serial na 6
jaca1969

Pytanko to jest serial z jednym wątkiem czy w każdym odc coś innego?

ocenił(a) serial na 9
Maverick0069

Jakby to określić - jeden ' wielowątky " - nie wiem czy dobrze Ci mówię.

ocenił(a) serial na 6
jaca1969

Dzięki :)

ocenił(a) serial na 9
Maverick0069

" wielowątkowy " - człowiek już ślepy jest czy co? ;)

ocenił(a) serial na 6
jaca1969

Koniec tygodnia, dwie litery zjeść to jeszcze jest forma :)

ocenił(a) serial na 9
Maverick0069

Nie pocieszaj mnie ;) telefon mam mały, wzrok już nie ten - więc wnioski mogą być tylko jedne ;)
No i będziesz oglądać?

ocenił(a) serial na 6
jaca1969

Jak namówię żonę, a będzie ciężko bo jest fanką Marka Złotopolskiego, oj Mostowiaka (jak to przeczyta to się wścieknie:D)
Generalnie zazwyczaj oglądam, a ona mi towarzyszy więc musze jej mniej więcej naświetlić fabułę serialu, ledwo sklece 3 zdania i już mam moją ulubioną informację " A to ja takich nie lubie...." więc jak i tego nie polubi to obejrzę w kilka nocek.

ocenił(a) serial na 9
Maverick0069

Powinien jej się spodobać - taki " obyczaj " na tle medycyny tyle, że z początku wielu - tacy " Chirurdzy " albo " Lekarze "

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones