PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698138}

The Knick

8,0 32 422
oceny
8,0 10 1 32422
8,5 10
ocen krytyków
The Knick
powrót do forum serialu The Knick

Mam zamiar wziąć się za oglądanie tego serialu i po sprzecznych opiniach troszkę się waham;) Warto
obejrzeć pierwszą serię?

TomasT

Warto oglądnąć te 4 odcinki, bo o całej serii się nie wypowiem, bo jeszcze się nie skończyła :P

ocenił(a) serial na 9
TomasT

Pewnie że warto. Serdecznie polecam bo klimat jest nieprzeciętny. Mnie się bardzo podoba.

ocenił(a) serial na 8
TomasT

Świetny klimat, dopieszczone szczególiki, świetna muza ;)

TomasT

Nigdy nie sugeruj się opiniami na filmwebie.

ocenił(a) serial na 10
TomasT

Bosze zobacz zwiastun ewentualnie pierwszy odcinek i sam oceń .

ocenił(a) serial na 9
TomasT

Warto! Ja po pierwszym odcinku byłam trochę sceptycznie nastawiona, ale z każdym następnym serial po prostu mnie wciągał. Jak dla mnie póki co najlepszy był 5 odcinek i czekam na więcej!

ocenił(a) serial na 9
TomasT

koniecznie! swietna muzyka

ocenił(a) serial na 6
PhantoMMouse

ja obejrzałam z 7odc, ale rezygnuję, z odcinka na odcinek coraz nudniejszy, no ile można! uwielbiam Cliva Owena, ale tak się ciągnie akcja :/

ocenił(a) serial na 9
Miska84

To jest pierwszy serial dla mnie w ktorym nie licze na akcje tylko po prostu swietnie mi sie go oglada. Klimat, muzyka plus aktorzy. kazdy odcinek ogladam z wielka przyjemnoscia mimo ze niewiele sie dzieje. Ma swoj urok

Rozumiem tez ze moze byc dla innych nudny

PhantoMMouse

Jeśli w ostatnich odcinkach nic się nie dzieje to ja nie wiem, czy w ogóle się zacznie. O tym, że akcja się trochę wlecze można było mówić do 5 docinka, potem już serial wskoczył z poziomu dobrego na bardzo dobry.

ocenił(a) serial na 9
Miska84

krzyż na drogę !

ocenił(a) serial na 7
TomasT

Serial warty uwagi polecam ;)

ocenił(a) serial na 8
TomasT

naturalnie polecam,

TomasT

Serialem zachwyciłam się i zafascynowałam od początku, także szczerze go polecam!

ocenił(a) serial na 7
TomasT

jest calkiem dobry. moze nie rewelacyjny ale dobrze sie oglada. ja nie mam takiego szłu pt " CHCE NASTEPNY ODCINEJ JUŻ TERAZ NATYCHMIAST" ale chetnie ogladam kolejne odcinki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones