PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698138}

The Knick

8,0 32 421
ocen
8,0 10 1 32421
8,5 10
ocen krytyków
The Knick
powrót do forum serialu The Knick

mieszane odczucia

ocenił(a) serial na 5

Poniżej moja subiektywna ocena po 3 odcinkach:

Plusy: Ciekawa realizacja, świetne zdjęcia, dobry pomysł, dialogi, obsada, realia tamtych czasów.

Minusy: Muzyka "sci-fi" fajnie zestawiona z XIX wiekiem ale kompletnie nie pasuje do braku
dynamiki w filmie. Baaardzo wolno się rozpędza akcja, wiele małych scenek które kiedyś (oby) ulożyą
się w całość...

Po 3 odcinkach daje 5 gwiazdek. Mam nadzieje na wiecej po kolejnych kilku odcinkach. Jeśli nie,
szkoda mojego czasu...

ocenił(a) serial na 5
recruit

Nie wiem dlaczego pokazuje 8 gwiazdek, kiedy oceniłem na 5... ;)

recruit

Pokazuje 5 :)

ocenił(a) serial na 5
Firewarrior

Pokrzyczałem i podziałało ;)

recruit

podoba mi sie większość, muzyka jedynie na mnie źle wpływa. Taki troche ostry dyżur z dr. Housem

recruit

A mi się tam muzyka podoba, a serial ocenie po zakończeniu 1 sezonu.

ocenił(a) serial na 8
wrzeluk

Serial trzyma stały poziom. Na ocenę jest za wcześnie, dlatego zrobię to po pierwszym sezonie.

Osiek_filmaniak

dałem mu po 3 odcinkach 7, po sezonie zweryfikuje, dla mnie też 3ma poziom coś innego

recruit

Muzyka fajna ;) Lecz nie rozumiem sensu tego serialu.

Musicxd

Wydaje mi się, że główny sens tego serialu, to pokazać, jak wyglądała chirurgia (i medycyna w ogóle) wówczas, kiedy wiele rzeczy, które teraz są normą, wtedy dopiero się kształtowały. W ostatnim odcinku przedstawiano promieniowanie rentgenowskie i aparat, który robi zdjęcia rentgenowskie. Zastanawiano się nad kupnem aparatu do kliniki Knick, zachwycano się możliwością obejrzenia kości bez naruszania skóry i mięśni. Teraz zdjęcia rtg są normą i już nikt się tak nie zachwyca tym tak, jak ponad sto lat temu.

ocenił(a) serial na 8
recruit

dla mnie właśnie muzyka robi tu świetną robotę. widać tą esencję w tym trailerze:

https://www.youtube.com/watch?v=zHxR3HVypK8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones