PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698138}

The Knick

8,0 32 391
ocen
8,0 10 1 32391
8,5 10
ocen krytyków
The Knick
powrót do forum serialu The Knick

Po prostu uwielbiam ten serial! Po 1 sezonie miałam siostrę Elkins za głupią gąskę, ale akcja, jaką odwaliła w tym odcinku przeszła moje najśmielsze oczekiwania! Wyrasta na jedną z moich ulubionych postaci.

Co do Coliera - tylko czekać, aż jego prostytutka puści go z torbami. Zaślepiony w ogóle tego nie widzi.

Biedna Cornelia, obawiam się, że jej zakazana miłość wyjdzie na jaw z końcem sezonu.

Z niecierpliwością trzeba czekać kolejny tydzień.

Allejra

Co prawda to prawda, siostra Elkins już nie jest tą potulną, naiwną owieczką, którą była na początku serialu. Ale największą słabość i tak mam do Cleary'ego, jest wprost rozbrajający i szlachetny na swój prosty, "chłopski" sposób. Nie da się nie lubić :) Z kolei Coliera nie cierpię i mam nadzieję, że w końcu porządnie powinie mu się noga. Przygłup do n-tej potęgi, a mózg jest mu potrzebny chyba tylko do liczenia pieniędzy, bo wszelkie decyzje i tak podejmuje inną częścią ciała.

Fajnie, że Thack powoli wychodzi na prostą, choć to dosyć niestabilna postać i ten pozytywny stan może długo nie potrwać :)

Też czekam.

ocenił(a) serial na 8
Allejra

Jak dla mnie bardzo interesujący wątek siostry Harriet. Bardzo zadziwiła mnie inna strona Cleary'ego. Okazało się, że nie jest tylko cwaniaczkowatym gburem myślącym tylko o sobie i o swoich drobnych przekrętach. Nie do końca chyba wiem, dlaczego właściwie tak się przejmuje losem zakonnicy. Najwidoczniej nie oglądałam zbyt dokładnie... Był motyw tego, że ona może go wydać, ale nawet w tym wypadku jego troska jest zbyt przesadzona.

ocenił(a) serial na 9
feniks_14

To chyba miłość :)

ocenił(a) serial na 8
zarazzapomnelogin

Moja wyobraźnia aż tak daleko nie sięga :P

ocenił(a) serial na 9
feniks_14

Że tak tylko powiem: Ha!

ocenił(a) serial na 8
zarazzapomnelogin

Dobra. Ja już się nie odzywam ;P Ale ja nadal sobie tego po prostu nie wyobrażam ^^"

ocenił(a) serial na 9
feniks_14

No oboje są dosyć... powściągliwi estetycznie. A tak serio, to smutne, że każdy wątek damsko- męski sprowadza się do seksu. Aczkolwiek ciekawe jak się teraz rozwinie- czy padną sobie w ramiona, czy znienawidzą.

ocenił(a) serial na 9
feniks_14

Mnie się wydaje, że on naprawdę jest jej tak wdzięczny. Poza tym świetnie się dogadują, stali się przyjaciółmi, a Cleary wie, jak powinno się traktować przyjaciół. I tak samo jak ty nie wyobrażam sobie, że mogłoby się to skończyć jakimś wątkiem miłosnym :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones