PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698138}

The Knick

8,0 32 358
ocen
8,0 10 1 32358
8,5 10
ocen krytyków
The Knick
powrót do forum serialu The Knick

serial dobry

ocenił(a) serial na 7

serial super nas przenosi w początki XX wieku. zajebista scenografia no i ta magiczna muza wgniata w fotel :) dr hausy,chirurdzy,ostre dyżury czy inne takie serialiki chowają się do tej produkcji ale to tylko i wyłącznie moje skromne zdanie :)

ocenił(a) serial na 10
lukiblake

podoba mi się, miła odtrutka właśnie na te hausy, brzozowe laski, czy leśne góry i inne konowały :)

ocenił(a) serial na 7
jolakwach

szczerze to z wymienionych seriali żadnego odcinka nie oglądałem ale widząc to w tv wnioskuje że badziew to niemiłosierny ;) i myślę sobie jakby z filmu BOGOWIE zrobili serial to byłby bardzo podobny.

ocenił(a) serial na 9
lukiblake

Bogowie swietny. Co do The Knick to nie mam pytan, najlepszy, piekny, kamera, muzyka, aktorzy, jestem zakochany i czekam na kolejny sezon tym razem z Heroiną ;)

ocenił(a) serial na 9
michalr81

jeden z najlepszych seriali, które powstały w ostatnim czasie. Rewelacja, tylko szkoda że trzeba tyle czekać na kolejny sezon bo już mi go brakuje ... po prostu majstersztyk. A gra aktorska rozwala na łoptaki

ocenił(a) serial na 10
justin2305

dlaczego sezon 2 startuje dopiero w październiku.. równolegle z the walking dead? a nie w sierpniu? ja tu wchodzę sprawdzic kedy dokładnie żeby nie przeoczyć a tu takia zła nowina....

ocenił(a) serial na 10
michalr81

Czy poleci ktoś podobny? Taka szkoda, można przecież było z niego zrobić kilka sezonów...

ocenił(a) serial na 10
natimila

polecam Charite! serial o niemieckim szpitalu i uważam, że lepiej obrazuje jak naprawdę było. The Knick jest bardzo przerysowany. Jest na netflixie. https://www.filmweb.pl/serial/Charit%C3%A9-2017-786595

ocenił(a) serial na 9
lukiblake

dr housy? przecież to najlepszy merytorycznie serial medyczny, w którym medycyny jest 10x więcej niż w the knick

ocenił(a) serial na 10
wojtek_pasiak

Ja to bym The Knick nie porównał z Dr House. Jedyne co je łączy to ... szpital. Gr House bliżej już do Emergency Room. The Knick to coś zupełnie innego, porusza inne kwestie. Miejmy nadzieję, że nie skończy się na 2 sezonie The Knick.

banansan

Też tak myślę. Bardzo udany serial.

wojtek_pasiak

Oglądając ten film mam wrażenie jakby połowę - czyli postać grającą główną rolę skopiowali z dr House. Też lekarz, który jest uzależniony, też na odwyk, zamienia jedno uzależnienie na drugie. Warto obejrzeć ten film dla klimatu !!!!!!! No i sezon 2 przerwałam bo mnie nudził.... może niedługo do niego wrócę, żeby go dokończyć....

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
lukiblake

Mnie muzyka podoba się najbardziej z całego serialu. Jestem na początku 1. sezonu i niektóre sceny muszę po prostu przewijać (wyrywanie zęba, grzebanie w ciążowym brzuchu, zadeptywanie szczurów, no fee, to jest tak realistyczne, że nie wytrzymuję). No i też nie przepadam za tym okresem w historii, także nie jestem pewna czy będę kontynuowała oglądanie.

ocenił(a) serial na 10
lukiblake

Absolutnie frnomenalny

lukiblake

Ja tam ostry dyżur lubię ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones