PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808065}
7,8 19 197
ocen
7,8 10 1 19197
7,9 9
ocen krytyków
The Kominsky Method
powrót do forum serialu The Kominsky Method

Jezeli podoba wa msie ten serial, to polecam tez do obejrzenia Grace i Frankie z Fonda i Tomlin, ktore stworzyly tam rownie niesamowity zabawny i cieply duet.
Jest to zenska wersja opowiesci o starzeniu, problemach dosc zaskakujacych na koncu tej drogi, odkrywaniu radosci zycia na nowo, w nowych sytuacjach i warunkach.
Ostrzegam, ze jest tam watek homo i nie, nie dotyczy obu pan. Ale jest tez pokazany w ciekawym swietle i bardzo sympatycznie, madrze, a nie tylko dla epatowania i poprawnosci. Poza tym zaskoczylo mnie, ze tych dwoch aktorow podjelo sie tematu.

alisspl

Obejrzałam sezon The Kominsky Method w jeden wieczór. Zabrałam się za Grace i Frankie, ale jakoś tak mnie nie wciągnęło, czegoś brakuje. Pierwszy ma chyba jednak lepsze dialogi, aktorsko też bardziej mi odpowiada. Mimo wszystko warto spróbować zobaczyć oba.

ocenił(a) serial na 9
ciotka_Jozefina

Bo Frankie sie rozkreca. Mnie tez nie za bardzo np. najpierw podobal sie problem z mezami czy dzieci obu pan, ale pozniej to sie wlasnie robi glownie o nich dwoch i ich relacjach, a tomlin jest wg mnie rewelacyjna, zreszta Fonda potem sie rozkreca tez. Scena na plazy mnie rozbawila do lez z ujarana Frankie :). A to juz ma 4 sezony. Czasem jest nieco pod gore i ponuro, ale chyba to wlasnie w porzadku w takim serialu o jesieni zycia.

alisspl

Ponurość mi nie przeszkadza, ale może faktycznie później się rozkręci, spróbuje oglądać dalej, dzięki :)

ocenił(a) serial na 9
alisspl

Heh też o tym pomyślałam, że jest to taka męska odpowiedź na Grace i Frankie. Tylko czemu ostrzegasz o wątku homo? :p

m_a_c_88

Bardzo dobrze ze zostało o tym wspomniane, niektórzy po prostu nie chcą oglądać tego typu treści.

ocenił(a) serial na 9
m_a_c_88

Bo wiekszosc dzieci i starych pierdul na tym forum dostaja sraczki i wysypki na sama mysl, ze w serialu sa homo.

ocenił(a) serial na 9
alisspl

Taaa. Swoją drogą brak mi serialu, w którym główne bohaterki byłyby lesbijkami. Mam wrażenie, że jeśli już jest gdzieś wątek homo to tylko gejów.

m_a_c_88

A co z Orange is the new black? :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones