PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=443251}

The Lair

5,3 89
ocen
5,3 10 1 89
The Lair
powrót do forum serialu The Lair

I jak?

ocenił(a) serial na 2

Planuję obejrzeć The Lair. Zastanawiam się, czy ktoś tutaj mógłby powiedzieć mi coś więcej na jego temat? Czy, broń Boże, nie jest to przypadkiem coś na poziomie Dante's Cove?

ocenił(a) serial na 6
zuzens

Widziałem oba sezony. Wg mnie są b.podobne do Hotelu Dante ale jednocześnie gorsze. Jeżeli nie lubisz Dante (nie wiem jak to możliwe bo to jedna z lepszych i posiadających fabułę produkcji "branżowych") to ten serial może też ci sie nie spodobać. Chociażby obsada jest mizerna.

ocenił(a) serial na 4
zuzens

Klimatycznie (i nie tylko) podobny do "Dante's Cove", ale moim zdaniem o wiele, wiele gorszy. Tu już nie ma tak naprawdę "na co i na kogo" popatrzyć. Miałam wrażenie, że to raczej parodia (czego nie powiedziałabym o "DC"), jednym słowem po obejrzeniu: padliśmy - bynajmniej nie z zachwytu... Poniżej oczekiwań, aczkolwiek nie żałuję, że obejrzałam.

Bishvilcha

Już miałem się zabrać za oglądanie, jednak jeżeli porównanie wypada gorzej od Dantego (który zanudził mnie prawie na śmierć) to daruję sobie kolejną męczarnię.

zuzens

Według mnie serial jest zbyt amatorski, aktorzy po prostu grają, z przesadnym wczuwaniem się w role. Ale ... nie żałuję. Za sam pomysł i wygląd naszych gejowskich wampirków można stawić wysoką ocenę :) 7/10

Duska54

Hm widzę że wszyscy chcieli zabrać się za oglądanie ... a gdzie można obejrzeć ten serial z napisami chociażby ? albo gdzie można obejrzeć dante's cove? jest jakaś strona gdzie można je obejrzeć online ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones