The Lazarus Project
powrót do forum 1 sezonu

Uwaga lewacki

ocenił(a) serial na 1

Czy to w każdym serialu muszą być pary mieszane bądź gejowskie bądź lesbijskie??????

ocenił(a) serial na 5
brokus111

A co Ci w tym przeszkadza?

ocenił(a) serial na 1
Kkeli45

Bo mnie denerwuję pokazywanie gejostwa, lesbijstwa, par mieszanych , ciapatych w każdym serialu

ocenił(a) serial na 5
brokus111

Czemu? Nie wpływa to znacząco na fabułę, a czy tego chcesz czy nie tacy ludzie żyją i świat nie jest tylko biały bądź heteroseksualny. Czyżbyś się czegoś bał? Bo rasizm i homofobia w 2024 to już jest po prostu śmieszne, słabe i dziecinne.

ocenił(a) serial na 1
Kkeli45

Tak, boję się ciapatych inżynierów od pontonów którzy w krajach zachodnich jest dużo w większości przypadków żyją tylko z socjalów, kradną, gwałcą, atakują białych mieszkańców i wiele innych

ocenił(a) serial na 5
brokus111

To zrób coś aby to zmienić na lepsze, a nie szukaj tego w serialu bo to jest myślenie na poziomie 13 latka. Chyba, że masz 13 lat to czas się zacząć uczyć, a nie karmić propagandą. Nie każdy ciapaty gwałci, nie każdy Ukrainiec kradnie i nie każdy homo chce Cię wyruchać. Lata 50te XX wieku dawno minęły i trzeba się otworzyć, a nie obrażać na otaczający Cię świat.

ocenił(a) serial na 1
Kkeli45

Ukraińcy to całkiem inna kultura zbliżona do naszej. A propos fabuły seriali, denerwuje mnie to że pary mieszane bądź ciapatych lub pary gejowskie pokazywane są jako te dobre pary, a pary gdzie jest tradycyjna rodzina są ci źli. Albo jakiś detektyw co szuka mordercy jest ciapaty, a morderca to oczywiście biały z tradycyjną rodziną. I tak jest w większości seriali. Czemu nie zrobią na odwrót?? Albo czemu nie nakręcą nowego filmu Tarzan z czarnym aktorem??

ocenił(a) serial na 5
brokus111

Robili tak przez ostatnie 80 lat według Ciebie to było w porządku? ;) Polecam obejrzeć animacje Disney-a z lat 50atych. Albo jakąkolwiek produkcję z tego okresu abyś przestał być hipokrytą. Co do serialu - powiedz mi śmiało, że gejowska para jest pokazana w skowronkach. Obie morderczynie. Jedna z nich miała BARDZO udany związek. Rodzina z dzieciakiem rozleciała się tylko dlatego bo ktoś wpadł na genialny pomysł cofnięcia ich w czasie. Gorge z Sarą przechodzą NON stop jakiś toksyczny syf w związku. Oglądałeś cały serial czy tylko 2-3 odcinki i wystawiłeś ocenę na podstawie ksenofobii/homofobii? :)

ocenił(a) serial na 1
Kkeli45

Człowieku ja się odnoszę do wielu seriali z ostatnich lat gdzie ta chora poprawność polityczna przekracza wszelkie granice i nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Nie muszą nam w każdym serialu pokazywać jacy ciapaci są super i pary gejowskie też

ocenił(a) serial na 5
brokus111

Po drugie jeśli oceniasz produkcję na podstawie innych seriali no to człowieku coś tutaj jest nie tak. Oceniaj na podstawie gry aktorskiej, fabuły i twistów. A nie, że ktoś ma inny odcień skóry to od razu 1 bo przecież czarni nie mogą grać w serialach...BO TAK :D

ocenił(a) serial na 5
brokus111

Dalej - to czarny mężczyzna wysłał kobietę z dzieckiem w przeszłość.

ocenił(a) serial na 1
Kkeli45

I mam rodzinę od 20 lat we Francji którzy po 20 latach uciekają do Polski bo jest tam niebezpiecznie przez niebezpiecznych ciapatych

ocenił(a) serial na 5
brokus111

A ja mam też ziomków we Francji i ludzie uciekają bo po prostu ich ciapaci wygryzają z pracy. Jak jesteś na wyższym stanowisku to nie w głowie ucieczka ;) Spoko, a ja się odnoszę do lat kiedy to czarni byli wyśmiewani, Chińczycy prezentowani jak idioci, ciapaci jako klasa robotnicza i w ogóle najgorszy syf, a arabowie jako terroryści. I trwało to przez o wiele dłuższy okres czasu. Czy uważasz, że to było w porządku? Odnoszę się również do tego, że sprawy polityczne i ogólnoświatowe mają się nijak do tego co się dzieje w tym serialu i ocenianie produkcji przez pryzmat własnego strachu jest po prostu dziecinne.

ocenił(a) serial na 1
Kkeli45

Akurat pracują w branży bankowej na wysokich stanowiskach i to do tego najmłodsze pokolenie już nie mówią po polsku, ale i tak wracają do Polski bo ciapaci tam są strasznie niebezpieczni

ocenił(a) serial na 5
brokus111

Yhm i wybrali Polskę bo będą lepiej zarabiać? ;) Oj stary cytując klasyk - "a świstak siedzi i zawija to w te sreberka...."

ocenił(a) serial na 5
brokus111

Ok - tak samo jak Anglicy uważają, że Polacy to złodzieje i nieroby oraz powinni wypierdalać z wysp. Zgadzasz się z tym ? Bo to Twoje myślenie ;)

ocenił(a) serial na 1
Kkeli45

Zgadzam się z Anglikami, ale ciapaci są o wiele gorsi

ocenił(a) serial na 5
brokus111

Brawo, że wyśmiewasz ludzi którzy na przestrzeni parudziesięciu lat wspomogli gospodarkę innego państwa i są Twoimi rodakami...nawet swoim plujesz w twarz? Niesłychane. Proszę powiedz mi jeszcze, że głosowałeś na Konfę to będę miał bingo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones