PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716798}
6,3 575
ocen
6,3 10 1 575
The Lottery
powrót do forum serialu The Lottery

Im dalej tym lepiej

ocenił(a) serial na 6

Jestem właśnie po 7 odcinku i muszę powiedzieć, że serial nabiera rozpędu.
Pomimo kilku głupot i niedociągnięć (szczególnie na początku), które zwyczajnie denerwowały, już
od kilku odcinków akcja nabiera tempa, intrygi się mnożą i serial staje się coraz bardziej atrakcyjny.

W skrócie - I'm hooked! Będę oglądać to regularnie, bo widzę, że warto.

Jedyne co może zniechęcać, to spore ryzyko otrzymania cancela po pierwszym sezonie.
Oglądalność jest mizerna, nawet jak na Lifetime (a stacja kasowała seriale również z większą widownią).

ocenił(a) serial na 6
margoluz

Im dalej tym lepiej... ale po odcinku finałowym odczuwam lekkie rozczarowanie. Było trochę nudno i przewidywalnie, bo "plan" tego odcinka został w zasadzie w całości przedstawiony wcześniej (stąd pewne wydarzenia i zwroty akcji straciły na znaczeniu). Ja raczej liczyłam na jakieś wielkie kaboom! i clifhanger, a tu było trochę za miło. To zakończenie nie pozostawia niedosytu - jeśli serial nie dostanie drugiego sezonu, to jak dla mnie jest to w miarę spójna historia (i żałowała nie będę), a jeśli będzie drugi sezon, to na pewno twórcy będą mieli pełne pole do popisu (bo jest sporo możliwości rozwinięcia tej historii).
Ogólnie serial jest całkiem przyzwoity, więc dla kogoś, kto lubi futurystyczne klimaty i potrafi od czasu do czasu przymknąć oko na drobne niedociągnięcia będzie jak znalazł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones