PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=257486}
8,3 844
oceny
8,3 10 1 844
The Mighty Boosh
powrót do forum serialu The Mighty Boosh

Help! Ma ktoś może napisy do 2 sezonu? polskie albo angielskie? Jak na złość znalazłam tylko do 1 i 3 serii...

ocenił(a) serial na 10
suzee

Strasznie trudno o napisy.. Znalazłaś polskie czy angielskie.? Mogła byś mi podać link do tych z serii 1 i 3.?

gogolinek

Godziny wertowania sieci i tylko angielskie, ale za to ostatnio trafiłam na te z 2 sezonu: http://www.opensubtitles.org/en/search/idmovie-18934/sublanguageid-eng A co do źródeł napisów z 1 i 3 sezonu, to niestety nie pamiętam, gdzie je wygrzebałam :( Mogę przesłać Ci mailem, bo wciąż je mam :)

ocenił(a) serial na 9
suzee

Hej, masz może jeszcze te napisy do pierwszego i trzeciego sezonu? Lub może chociaż pamiętasz skąd je ściągnąć? Będę bardzo wdzięczna za ewentualną pomoc :)

Alina

Mam do wszystkich trzech sezonów, więc mogę przesłać mailem :)Próbowałam znaleźć ich źródło w sieci, ale mi się nie udało. Tak w ogóle to są napisy dla głuchoniemych, więc są tam uwzględnione wszystkie onomatopeje (można sie z angielskiego podszkolić :))

ocenił(a) serial na 9
suzee

To świetnie :) mój adres to kadoza@op.pl jestem Ci bardzo wdzięczna :)

ocenił(a) serial na 10
suzee

O.. Mogłabyś mi też wysłać.? To moj adres ttrumpatruma@aim.com ;)

suzee

Byłbym bardzo wdzięczny za wysłanie napisów na adres xorsonx@o2.pl

suzee

Ja również prosiłbym o napisy na rookvander@gmail.com

ocenił(a) serial na 10
vanderneels

Bardzo prosze o wyslanie napisow na adres adrujm@wp.pl Z gory dziekuje

ocenił(a) serial na 9
suzee

Także jestem chętny! maplax@o2.pl
I kolejne godziny życia stracone na seriale komediowe, yay! : D

ocenił(a) serial na 9
suzee

hej, przedawniony wątek nieco, ale może się załapię jeszcze. czy mogłabym prosić o wysłanie napisów do sezonu 1? (feya@interia.pl) stokrotne dzięki (;

jasminegirl

Czy ja też mogę prosić o napisy? najlepiej wszystkie jakie macie do tych 3 serii:)Będę bardzo wdzięczna. Mój mail: agnus8@gmail.com

agnieszka_1003

ja też poproszę :) anthime@o2.pl

suzee

plis, prześlij mi: tomasz_lis@onet.eu

suzee

ja też bym bardzo prosił o ten napisy / arcyraq@o2.pl / z góry wielkie dzięki!

ocenił(a) serial na 10
suzee

ja też proszę (błagam) o napisy moj e-mail: half-blood-princess@wp.pl

Uwielbiam Noela i dlatego zdecydowałam się obejrzeć ale bez napisów to ani rusz :(

ocenił(a) serial na 9
suzee

jeżeli to nie problem to też poproszę o 3 sezony napisów (lub choć 1) flamingos.bar@gmail.com

suzee

Wielka prośba. Czy mógłbym również prosić o komplet napisów ? Niestety - mam jedynie do pierwszego odcinka a fajnie się zapowiada. Z góry dzięki :) toniacz89@gmail.com

toniacz89

Nie mam już niestety żadnych napisów do MB, ale z tego, co ostatnio zauważyłam, zaczęły się pojawiać także w języku polskim. Jakiś czas temu można było też znaleźć parę odcinków PL na YouTubie, więc zachęcam do poszukiwań :)

ocenił(a) serial na 7
Alina

Napisy dalej aktualne? Chętnie przygarnę, najlepiej do wszystkich sezonów ;)

suzee

Czy moglbym takze prosic o napisy? :D tirno@poczta.fm

suzee

Hej:) czy te napisy do booshow jeszcze aktualne? Mogłabym przyłączyć się do grona proszących?:)
z góry dziękują i pozdrawiam
Kasia
mail: senku82@gmail.com

suzee

Czy mógłbyś mi przesłać napisy do 2 i 3 sezonu, jeżeli masz polskie??

suzee

Jeśli to możliwe i temat jest aktualny, to ja również poproszę napisy....Najchętniej to wszystkich sezonów :) patushek@gmail.com

dziękuję :)

suzee

właśnie :D jeśli to jeszcze możliwe to ja też proszę o napisy na alunia_91@op.pl.
z góry dzięki ;)

ocenił(a) serial na 9
suzee

dołączam się do prośby o napisy klaus.the.fish6@gmail.com
dzięki, pozdrawiam ;)

suzee

czy ja też mogę dostać napisy? :) m030030@o2.pl
z góry b. dziękuję ;D

m030030

jesli mozna to ja tez prosze))
chochlix79@gmail.com

ocenił(a) serial na 7
chochla79

ja też poprosiłabym o napisy jeśli jest to jeszcze możliwe :-) (klauddd@gmail.com) z góry wielkie dzięki!

ocenił(a) serial na 10
123mellow

Polskie napisy do 1. sezonu są w napiprojekcie!

suzee

Mam ogromną prośbę, prześlesz mi napisy(wszystkie jakie masz)?
mojostark@gmail.com

ocenił(a) serial na 9
Shrew27

Jak macie jeszcze napisy to też bym poprosił (2 i 3 sezon), dziekuję. khatt7@gmail.com

ocenił(a) serial na 10
bkoczur

Napisy angielskie do wszystkich sezonów na tej zacnej stronce:
http://www.addic7ed.com/search.php?search=migh+boosh&Submit=Search
Polskich na razie brak. Zresztą nie wiem, czy byłby na nie popyt, w końcu to typowy brytyjski szoł:) Ale może kto się pokusi?

ocenił(a) serial na 10
tovka

e tam, uczmy się angielskiego! ;-)

użytkownik usunięty
Shrew27

i jak tam po długim czasie? Są juz polskie napisy do sezonu 2 i 3 ????

użytkownik usunięty

podbijam temat! maciej polskie napisy do drugiej i trzeciej seri?

PODBIJAM. wyśle ktoś? ryba616@wp.pl

ocenił(a) serial na 7
suzee

podbijam, jakiś link do napisów do każdego z sezonów? polskie lub angielskie, każde by się przydały iiigreck@gmail.com

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones