PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=600363}
7,0 4 751
ocen
7,0 10 1 4751
The Nine Lives of Chloe King
powrót do forum serialu The Nine Lives of Chloe King

2 sezon??

ocenił(a) serial na 8

czy ktoś wie czy bedzie 2 sezon, a jesli tak to kiedy??

użytkownik usunięty
klaudia694

Na dzień dzisiejszy chyba jeszcze nic nie jest na 100 % ale możliwe ,że doczekamy się jakiejkolwiek kontynuacji w styczniu

ocenił(a) serial na 7

Nie wiadomo czy będą kolejne odcinki. Serial stoi pod znakiem zapytania.

ocenił(a) serial na 5
klaudia694

A ja własnie przeczytałam że 2 s nie bedzie!.
nie no błagam ludzie!! Kolejny serial w który zaczęłam się wciągać i co koniec bo jakieś grube ryby najpierw stwierdziły że będzie ok a później "nie no chłopaki, zmieniłem zdanie" i po moim filmie!! Tak się kurde nie robi! Szału można dostać to już chyba 7 serial mi tak zakończyli! Powystrzelać ich tam na górze

ocenił(a) serial na 7
poziomka4

Poprosimy link do informacji, jest tu tyle zdań o 2 sezonie, że nie wierze na słowo do póki nie zobaczę dowodu :P

ocenił(a) serial na 5
martakamyk13

nie potrafie teraz znaleźć tego tekstu ale jeśli masz czas to poszukaj na stronie kanału ABC

ocenił(a) serial na 5
poziomka4

jeśli ktoś będzie miał pewną informacje że będzie jednak 2 sezon to błagam nie da znać na forum!

ocenił(a) serial na 8
martakamyk13

Chyba jeszcze nie ma decyzji:
"If you get a green light for season 2, will the focus continue to be on the love triangle?"
To jest z jednego wywiadu sprzed paru dni.

ocenił(a) serial na 8
Marxx16

Masz może link do tego artykułu?

ocenił(a) serial na 8
sylwia151a

Tak, http://www.ninelivesfan.com/2011/08/15/tv-fanatic-interview-with-tnlock-writerpr oducer-of-the-show/

ale jeszcze znalazłam jedno, z twittera Benjamina (Alek)
"@BenJStone: Just to clarify, we don’t know yet about a second season, but we’re hopeful as long as all the amazing fan support continues."

Marxx16

ej ja mam takie pytanie ten 10 odcinek to ostatni byl..????
plis o odpowiedz..?

doma2410

10 odc był Finałowy zakończenie 1 sezonu i chyba ostatniego :(

lipa kolejny serial bez zakończenia :(

ocenił(a) serial na 10
doma2410

ostatni jak na razie....kolejne mogą być w styczniu, ale i to nie wiadomo ;(

ocenił(a) serial na 8
doma2410

Tak to był ostatni i jakoś wątpię żeby był drugi sezon... Tak samo było z The Gates... Zaskakujący finałowy odcinek i drugiego sezonu nie nakręcili... Żaden serial nie wytrzymuje długo jeśli jest transmitowany na ABC... Ten kanał ma małą oglądalność. Modle się w duchu żeby powstał drugi sezon... a z drugiej strony... (!!!SPOILER!!! DLA osób które NIE obejrzały całego sezonu!!!!) Valentina nie żyje, Jasmine nie żyje, Brian nie żyje, nie wiadomo czy Alek i mama Chloe przeżyją, co by miało się niby dalej dziać??? Przecież tylko Chloe ma dziewięć żyć... No tera to już siedem...

ocenił(a) serial na 10
sallie...

Tak, też boję się, że nie będzie kontynuacji...chociaż w styczniu mogli by dobić do 22 odcinków chociaż....Faktycznie seriale ABC nie trzymają sie zbyt długo na ogół. Ale myślmy pozytywnie może TNLoCK pójdzie śladem Pretty Little Liars i jednak się utrzyma...

ocenił(a) serial na 8
TheSecret

ale z tego co mi się wydaje to Valentina była tylko sparaliżowana ja Alek wszedł do mieszkania, więc może jeszcze ją uratuje. Z resztą jeśli nakręcą 2 sezon to cudownie wskrzeszą kilkoro z "nieżyjących". Miejmy nadzieję, że Chloe pójdzie śladem PLL albo TSLOTAT, którego emitują właśnie 4 sezon na ABC

użytkownik usunięty
aneta1813

Valentina niby sparaliżowana, ale (CHYBA) Mrs. Trwała Ondulacja powiedział ,że zabije ją powoli czy coś w ten deseń

ocenił(a) serial na 10
sallie...

Tak prawdę mówiąc ona ma 6 żyć. Jedno straciła podczas upadku (chyba 1 odc.), drugie w strzeninie (10 odc.) a..... trzecie podczas masakry na ukrainie (jako jedyna przeżyła bo później zmartwychwstała).

ocenił(a) serial na 8
Beern

Nie wiadomo, czy zginęła na Ukrainie nie było o tym wzmianki... Ja dalej sądzę ,że ma siedem, lecz każdy się kiedyś myli...

ocenił(a) serial na 5
sallie...

"Żaden serial nie wytrzymuje długo jeśli jest transmitowany na ABC".

Cougar Town - 3 sezony,
Modern Family - 3 sezony,
Castle - 4 sezony,
Brothers & Sister - 5 sezonów,
Private Practice - 5 sezonów,
Lost - 6 sezonów,
Desperate Housewives - 8 sezonów,
Grey's Anatomy - 8 sezonów.

I przynajmniej część z nich ma ogromną popularność i rzesze fanów, że już nie wspomnę o programach ABC, które trwają już niezliczoną edycję, a Polacy je namiętne zżynają. Tak więc ten fakt trochę mi się gryzie z powyższą wypowiedzią.

Choć przyznaję - strasznie niefajnie ze strony producentów, gdy postanawiają zdejmować jakiś serial w połowie sezonu, pozostawiając widzów z mnóstwem pytań i domysłów, tak więc kibicuję Chloe, mimo że 'dupy nie urywa' ; ).

MademoiselleDrama

PLL, VD, 90210, TLG, TSLOTAT czy TNLoCK są emitowane na ABC family i oglądalność na poziomie ok 2 - 2,5 mln to już spory sukces, natomiast większość z tych seriali, które tu podajesz jest emitowanych na ogólnodostępnym ABC - to tak jakby porównać TVN z TVN style czy Polsat z Polsat cafe :) dodam jeszcze, że nie tylko oglądalność danego serialu decyduje o tym czy serial zostanie przedłużony czy nie, ma na to wpływ jeszcze wiele czynników :) więc jest jeszcze szansa dla waszego serialu

ocenił(a) serial na 5
asia86

Ach, to nawet nie zwróciłam uwagi, że to jakaś różnica.
Dziewczyny napisały "ABC" i byłam pewna, że chodzi o to samo co w przypadku powyższych.
Mój błąd - dzięki za uświadomienie ; ).

ocenił(a) serial na 4
asia86

Nie wszystkie te seriale lecą na ABC family. XD

klaudia694

Popieram wypowiedź którejś z osób. Ta sama stacja emituje Pretty Little Liars, tego pierwszy sezon tez się skończył chyba w 10 czy 11 odcinku, a teraz leci juz połowa 2. Tak więc, wydaje mi się, że Chloe również doczekała się na tyle dużej oglądalności, żeby chociaż lepiej to wszystko wyjaśnić i zakończyć.

ocenił(a) serial na 9
kotek_3

Problem właśnie w tym, że oglądalność NineLives nie jest zbytnio zadowalająca. Serial zaczał w miarę dobrze z 2 milionami widzów, ale potem ciągle spadał. Oglądalność jednego z odcinków była nawet poniżej miliona... Odcinek finałowy oglądało nieco ponad milion osób, więc jest lepiej, ale mogłoby być lepiej. Dla porównania PLL oglądało ponad 2 miliony osób.
Miejmy nadzieję, że wszystkie petycje i filmiki z prośbami o 2 sezon pomogą.
Tutaj są 2 petycje o drugi sezon:
http://twitition.com/8bkno - do tej potrzebne jest konto na Twitterze.
http://www.petitionbuzz.com/petitions/tnlock - do tej nie trzeba miec żadnego konta, trzeba tylko podpisać...
a tu jest krótkie info o robionym filmiku dla obsady i ekipy Nine Lives:
http://www.twitlonger.com/show/cfa1if - na prawdę zachęcam do wzięcia udziału, warto pokazać, że Nine Lives ma też dużo fanów w Polsce.

ocenił(a) serial na 10
urszulankaa

Okey, juz wchodze na te linki. Serial nie moze byc tak niewyjasniony i niedokonczony, nooo:<

ocenił(a) serial na 10
klaudia694

Nic jeszcze nie wiadomo.
A myślę jak kilka osób. Serial bardzo przypadł do mojego gustu, czekam na kontynuację.

ocenił(a) serial na 7
klaudia694

zobacznie to http://www.filmweb.pl/serial/Zakochana+złośnica-2009-499470/episodes
to też serial stacji abc family i jego pierwsza częśc tak jak tnlock miała 10 odcinków, które były emitowane od lipca do września, następne 10 odcinków emitowano od marca do maja i na tym koniec.
Myślę, że z the nine lives zrobią tak samo i będzie to serial jednosezonowy a dalszych oscinków możemy się spodziewac właśnie około marca/kwietnia...

użytkownik usunięty
rockowa_a

To chyba dobrze nie? Co prawda jak marzec/kwiecień to trochę długo ,ale i tak nie pełny rok ;D

ocenił(a) serial na 7

doskonale ;) jednak miałam nadzieję, że będą przynajmniej 2 sezony dwudziestoodcinkowe... no cóż dobre i to ;)

ocenił(a) serial na 10
rockowa_a

może akurat się zlitują i będzie więcej sezonów.....tak jak choćby z Pretty Little Liars..

TheSecret

oby tak było, że zrobią nam więcej sezonów. kocham sceny z Chloe i Alekiem :*

użytkownik usunięty
PLL_fan

oj ja też. i nie lubię jak im się brian wtrąca w paradę. w sumie teraz już by nie miał się jak wtrącać, to koniec sezonu :X liczę na to że tylko sezonu, a nie serialu.

ocenił(a) serial na 5
PLL_fan

ja to samo... ciesze sie że Brian nie żyje i mam nadzieje ze tak tego nie zostawia i zrobią 2 sezon.

użytkownik usunięty
klaudia694

Warto napisać na ich e-maile o tym jak bardzo chcecie 2 sezon (można je znaleźc gdzieś pod zwiastunem 10 odc na yt) i ponoć to tylko "finał wakacyjny" i serial będzie wznowiony :)

ocenił(a) serial na 6

Tutaj możecie podpisywać oficjalną petycję: http://www.petitionbuzz.com/petitions/tnlock

ocenił(a) serial na 9
oallaa13

podbijam! lajkujmy

klaudia694

UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA
Jak już wiele osób wie wyszła książka 9 ŻYĆ CHLOE KING i na okładce tej książki pisało, że powstał serial na podst. tej książki.
Nie łamcie sie. Książka książką ale to jednak bestseller! Sądzicie, że mało osób ją przeczyta? Ludzie mogą nie wiedzieć o istnieniu tego serialu (nawet ja odkryłam go troche przez przypadek)- dzięki temu zwiększy się oglądalność i kto wie kto wie...

ocenił(a) serial na 8
klaudia694

jest coś wiadome w tej sprawie?

ocenił(a) serial na 10
madeline_maddie_m

Kurcze przypadkowo tu weszłam. 2 lata minęły i nic. Ehhh przypomniałam sobie o TNLoCK i chętnie bym obejrzała kolejne odcinki, ale chyba już nie ma na co liczyć....

ocenił(a) serial na 8
TheSecret

pozostaje książka i wyobraźnia :)
Kurczę... to już kolejny serial, który mnie wciągnął a tu bam! Nic, koniec, zero.Ale w sumie dziwne, ze oficjalnie nie podano że na 1 sezonie zakończy sie przygoda z Chloe, tylko sprawa niewyjaśniona.

ocenił(a) serial na 9
klaudia694

Można by powiedzieć, że to zakończenie serialu:
http://www.hypable.com/2013/09/19/abc-family-nine-lives-of-chloe-king-unfilmed-m ovie-script/

:(

klaudia694

Nie będzie 2 sezonu, zakończyli to 1 sezonem i zdjęli go, ponieważ była za niska oglądalność, zresztą można się domyślić skoro jest z 2011, a mamy 2014 więc raczej po takim czasie nie powstanie od tak 2sezon ;)
Choć jak ktoś lubi takie magiczne klimaty to bardzo polecam
"Witches of East End" genialny :)

katherine_90

Ten serial byłby dużo lepszy, gdyby choć część fabuły zgadzała się z książką. Pozdrawiam ;*

zuza2242

Zgadzam się z tobą. Serial nie ma nic wspólnego z książką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones