PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608361}

The Originals

7,9 44 140
ocen
7,9 10 1 44140
The Originals
powrót do forum serialu The Originals

3x06

ocenił(a) serial na 7

Proszę, proszę: Aurora wreszcie pokazała swoją twarz.
Nieco się wyjaśniło: dlaczego Pierwotni są zagrożeni itp.
Jakie są Wasze opinie co do odcinka? Jak dla mnie nieco nudny, ale źle nie było.

ziaba933

Może mi ktoś wytłumaczyć jak to ma działać dokładnie ? Nie zabije ich, tylko uchroni. Ale będą w tym czasie uśpieni, zamknięci gdzieś, w innym "wymiarze" (6 sezon Pamiętników Wampirów) czy żyli normalnie ?

ocenił(a) serial na 7
Request_

Ja zrozumiałam to w ten sposób, że oni będą sobie żyli(świadomi itp), ale będą przebywać zamknięci w naszym świecie nie wiem np w jakimś domu czy co...

ocenił(a) serial na 7
ziaba933

Te pierwotne wampiry niby są tak potężne, a istnieje tyle sposobów aby je unieszkodliwić. I co seria wyciągają nowe. Fajnie,że wróciła stara Rebeka:)

ziaba933

powiem szczerze, że nareszcie rozkręca się sezon..
wróciła Rebekah, Freya w końcu pokazuje siłe. fajnie fajnie.
podobają mi się nowe wątki np z Aurorą.
mam nadzieje tylko, że Davina nie będzie znowu cipką w tym sezonie. dowodzi sabatem a mam wrażenie, że jest słabsza od Freyi.
nie mają na nią pomysłu chyba :>
jednakże odcinek 8/10.

PS wiecie kiedy kolejny odcinek? ;)

ocenił(a) serial na 7
electrode

Nie mam pojęcia, kiedy następny odcinek. Ale oby jak najszybciej ;)
Co do Daviny- moim zdaniem ona już od dawna "ciągnięta" jest na siłę. Do tego jest bardzo irytująca- taka rozwydrzona pannica, która dostała władzę i jest za młoda żeby sobie z nią poradzić...

ziaba933

kolejny odc jest 3 grudnia :(

electrode

7 odcinek jest dzisiaj. 3 grudnia jest ósmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones