PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608361}

The Originals

7,9 44 153
oceny
7,9 10 1 44153
The Originals
powrót do forum serialu The Originals

Jako iż TVD się skończyła, a Julie Plec stwierdziła, że zostawia otwarta bramę dla postaci z Pamiętników Wampirów zaczynają się spekulacje na temat kto sie pojawi. Z tego co wiem obecność Alarica już jest potwierdzona i prawdopodobnie obecność Caroline.

monia1gucio

bardzo bym chciał zobaczyć Caroline i Bonnie, która spektakularnie odzyskała swoje moce. Fajnie byłoby zobaczyć je razem na ekranie :) Poza tym bliźniaczki Alarica też mogłyby się pojawić, bo szkoda byłoby zaprzepaścić ich potencjał

ocenił(a) serial na 9
monia1gucio

Caroline na szkołę od Klausa dostała pokaźną sumkę, więc już wiadomo, że Pierwotny uwolni się od Marcela. A co za tym idzie, mógłby pojawić się w szkole.

Tak w ogóle taka magiczna szkoła byłaby fajnym tematem na kolejny spin-off.

użytkownik usunięty
no_bo_co

Pierwsza część takiego "spin-offa" została nakręcona 16 lat temu. Nazywa się "Harry Potter" i obecnie ma 8 części. Jest nawet seria książek, których jest 7. A tak serio to w sumie mógłby powstać taki serial. The Originals też podobno ma się skończyć w tym roku, a trochę szkoda wątków Josie i Lizzie oraz Hope. Nie sądzę, że w przypadku czteroletnich czarownic-pijawek i (podobno) pięcioletniej czarownico-wilczycy można zakończyć całą historię słowami "i żyli długo i szczęśliwie"

Z tego co pamiętam w Harrym Potterze nie było wilkołaków i wampirów więc porównanie trochę z dupy :)

ocenił(a) serial na 8
electrode

Remus Lupin był wilkołakiem. A Gilderoy Lockhart napisał książkę "Podróże z wampirami". ;)

KashtaNova

Owszem ale nie porównujmy Harrego Pottera do The Originals / The Vampire Diaries :)

KashtaNova

Z tego co pamiętam, to wampiry i wilkołaki były trochę inaczej opisywanie w porównaniu do TO czy TVD.

użytkownik usunięty
electrode

To był żart... Poza tym o "Harrym Potterze" wspomniałam w kontekście szkoły magii

ocenił(a) serial na 10
no_bo_co

Caroline być może pojawi się w ostatnim odcinku kiedy wszystko się unormuje (pokonają Marcela, bądź Vincent namiesza bardziej), tak jak w TVD by mógł jej podziękować "osobiście" i pewnie Klaus wyśle Hope do szkoły Caroline i tak się poznają i zakończy się w stylu "żyli wiecznie i szczęśliwie... koniec". Mam takie przeczucie.

anne22

albo może to być początek nowego serialu, którego historia opierałaby się na podstawie dzieci z tej szkoły :) to mogłoby być ciekawe i "świeże".

ocenił(a) serial na 10
electrode

Nowy serial, w którym Hope byłaby pewnie główną bohaterką ;).

ocenił(a) serial na 10
no_bo_co

Wiesz myślę, że Caroline dostała jeszcze ten list gdy jeszcze w TO trwał 3 sezon, końcówki. Chciał się odwdzięczyć bo wiedział, że się poświęci, sam ten list wydawał mi się pożegnaniem i też nadzieją, że jeszcze się spotkają. Teraz w TO minęło 5 lat, Hope ma 7 lat, to córki Caro dalej mają ile? 4 lata? Przez te 5 lat? A po 7 sezonie TVD minęło parę miesięcy tylko. Więc na pewno Klaus napisał ten list jeszcze w 3 sezonie. Bo inaczej skąd taka suma? By wrogie wampiry nie mogły dostać jego pieniędzy? W sumie bez sensu i tak mają dar, mają co chcą. Ale co Klaus miałby robić z taką kasą skoro wiedział co go czeka.
Takie są moje przemyślenia, bo coś czasowo mi tu nie pasowało.

użytkownik usunięty
anne22

Gdy trwała końcówka trzeciego sezonu to nikt nie wiedział, że Caroline założy tą szkołę. Wtedy Bonnie zaczynała uciekać przed Armory, Caroline i Rick z bliźniaczkami zaczynali życie w Dallas, Damon powoli wysychał w trumnie obok Eleny, a Stefan razem z Valerie uciekał przed Rayną. W TVD w 7 sezonie nastąpiło przesunięcie o 3 lata, a w TO żadnego przesunięcia nie było. Od końca TVD do obecnych wydarzeń z TO minął około rok.

ocenił(a) serial na 10
monia1gucio

Na pewno pojawi się Caroline, czemu uruchamia mi się Klaroline? :D. Czemu mam wrażenie, że miłość nie minęła Klausowi do Caroline, Cami nie żyje, Stefan także. Więc zapoczątkują to od nowa i wierzę w to :D

ocenił(a) serial na 9
anne22

Też mam taką nadzieję zwłaszcza, że Klaroline to moja ulubiona para z TVD... I ogólnie ukochany shiping.. ♡

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones