PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624936}
6,4 869
ocen
6,4 10 1 869
The Playboy Club
powrót do forum serialu The Playboy Club

Chodzą słuchy, że serial ma zostać zdjęty po kilku odcinkach :( myślicie, że to możliwe? że
da się podjąć taką decyzję po wyemitowaniu zaledwie jednego odcinka? Zmartwiłam się
trochę bo po obejrzeniu pilota stwierdziłam, że chcę go kontynuować, urzekł mnie przede
wszystkim klimatem, nie dłużył się, historia całkiem zgrabna i myślę, że serial ma
potencjał...

Canis_Luna

wydaje mi się, że decyzja o losach serialu zapada po 3, maksymalnie 4 odcinkach. Oglądalam już kilka seriali które zdejmowali z anteny z powodu słabej oglądalności i zawsze były co najmniej 3 odcinki. Na pewno nie skończą emisji po 1, także spokojna głowa, myślę, ze co najmniej dwa jeszcze obejrzymy. A może oglądalność i zainteresowanie wzrosną do tego stopnia, że już po następnym odcinku będzie wiadomo że serial zostaje:)

zdepptusia

Mam nadzieję, bo naprawdę mi się podoba :P

Canis_Luna

mi własnie też:> zaintrygowal mnie, zdecydowanie chciałabym kontynuować oglądanie;D

zdepptusia

kretyństwo ściągać po 3 odc... jak można nawet nie dokończyć?! przecież oni musieli mieć nakręcone następne odcinki...

Canis_Luna

Drugi odcinek serialu oglądało tylko 3.90 mln osób, przy miernym współczynniku 1.3. Oglądalność w dół i szczerze nie wiem co mogłoby uratować ten serial przed anulowaniem go.

ocenił(a) serial na 7
Shaggy144

Tak tylko zobacz, że The Sing Off które leci na NBC przez 2 godziny przed tym serialem ma podobną oglądalność. Bez solidnego lead in o godzinie 22 raczej trudno o widownię. Moim zdaniem powinni zdjąć z anteny The Sing Off i zobaczyć jak będzie sobie radził przy innym lead in albo zmienić po prostu Playboyowi dzień emisji. Ta 22 to też chyba na wyrost bo w serialu nie ma jakiś szczególnie mocnych zdjęć i języka.

gagarin77

Zgadzam się z tobą TPC ma niezłą konkurencję(Castle, Hawaii) o 22.00 w poniedziałek i już nawet w innym temacie pisałem o możliwości zmiany daty emisji i wtedy NBC zobaczy jak będzie z oglądalnością.

Shaggy144

Mam nadzieję, że nie zdejmą go, bo po dwóch odcinkach ma się ochotę na więcej.

ocenił(a) serial na 7
Canis_Luna

Znając politykę NBC to w zasadzie tego serialu już nie ma. Wielkim sukcesem będzie jeżeli pociągnie odcinki do końca sezonu. Szkoda - bo klimat serialu, jak i muzyka jest świetna ale z drugiej strony bohaterowi zachowują się jak ćwierć-debile.
Trwają poszukiwania bossa mafii, a Amberka jakby nigdy nic zakłada sobie jego kluczyk na szyję (rzekomo rozpoznawalny, czego jej koleżanki zdają się nie zauważać), pierze sukieneczkę w najtańszym proszku i zostawia ją na widoku w ogólnodostępnym domku króliczków??
Panu prawnikowi, który może za chwilę dostać kulkę w łeb to zupełnie nie przeszkadza i dalej jakby nigdy nic puka burdelmamę i swobodnie gada z feralnym króliczkiem, nawet na oczach syna bosa mafii.
Gdzie tu jakakolwiek logika? Trudno uwierzyć w aż taką głupotę.

blackgandalf

Chyba jednak jest nadzieja! http://www.aoltv.com/2011/09/30/nbc-not-cancelling-playboy-club-and-free-agents- yet/

Canis_Luna

The Playboy Club oficjalnie ANULOWANE..

ocenił(a) serial na 7
Kruk15

Też właśnie przeczytałem. Zonk :/
Ciekawe czy wypuszczą nakręcone odcinki, czy to definitywny koniec.

gagarin77

puszczą jeszcze 4 odcinek i na tym koniec

Kruk15

Nawet 4 już nie puszczą.

bastro

Na hataku jest napisane oficjalnie. Eh... szkoda.

bastro

No to mój błąd :)

ocenił(a) serial na 8
Kruk15

a co z tymi już nakręconymi odcinkami? myślicie, że jest szansa aby zostały gdzieś udostępnione?

czczecz

nie wiem może na wydaniu DVD hm?

ocenił(a) serial na 3
Kruk15

Pytanie: Did you guys film any more episodes beyond #3 before the sad news? #SavePlayboyClub
Odpowiedź od Jenny Dewan: yes, up to episode 6...they will either be on DVD or cable soon.

Więc może jeszcze będziemy mieli szansę obejrzeć parę odcinków, chociaż niezbyt spore to pocieszenie ; ). Ogólnie szkoda. Kolejny serial, który zapowiadał się dosyć ciekawie - skasowany. Fakt, jak ktoś wspomniał chyba w innym temacie, "dupy nie urywał", ale całkiem przyjemnie się go oglądało. Te króliczki w seksownych wdziankach i klimat dawnych lat <3.

MademoiselleDrama

wiadomo już co z tymi odcinkami,które nakręcili a nie wyemitowali? jakieś plany owego dvd już? nie wiadomo czy czekać czy nie...

Canis_Luna

smuteczek:( polały się me łzy

Canis_Luna

ABC NBC mają to do siebie, że zaczynają i szybko kończą.

ocenił(a) serial na 8
Canis_Luna

Orientuje się ktoś czy może wypuścili pozostałe odcinki, bo nigdzie niestety nie widziałem takiej informacji a serial fajny.

Scenerio

Chyba niestety nie :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones