PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624936}
6,4 869
ocen
6,4 10 1 869
The Playboy Club
powrót do forum serialu The Playboy Club

Oczywiście po pierwsze i najważniejsze - piękne kobiety. No myślę, że bez tego taki pomysł w ogóle by nie powstał. Piękne kobiety w pięknej otoczce (były już różowe lata siedemdziesiąte, ale jak widać okazuje się, że lata sześćdziesiąte były czerwone - bohaterka w czerwonym wygląda naprawdę mega seksownie!).
Motyw mafii, zbrodni, i całego tego światka trochę niedociągnięty (ewidentnie kuleje), no ale jeśli weźmie się pod uwagę, że jest to tylko swego rodzaju tło dla tego wszystkiego co dzieje się w klubie, czyli różne problemy tamtych lat: jak emancypacja kobiet (a może raczej już totalne wyzwolenie), kwestia mniejszości rasowych i seksualnych, kwestia zerwania z amerykańską pruderią i wejście na salony soft-erotyki, no i oczywiście typowego amerykańskiego dążenie do wyśnionego celu - to chyba dużo ciekawsze aspekty niż sprawa mafijnych powiązań w mieście, które od lat z tego słynie (niejeden film.serial powstał na ten temat).
I co fajne serial nie trąci jakimś obscenicznym wydźwiękiem, lecz operuje bardziej inteligentnym niedopowiedzeniem. W myśl złotej zasady, że czasem lepiej jest nie odsłaniać wszystkiego - wiemy o co chodzi i co się dzieje, ale nie widzimy tego wprost!. Zatem obrońcy moralności mogą śmiało przymknąć na ten serial oko, bo myślę że poprawność polityczna (a zwłaszcza obyczajowa) została zachowana, przez co serial zyskuje i ogląda się go dość przyjemnie. Szkoda, że pomysł został póki co zarzucony, bo myślę, że byłaby z tego całkiem niezła produkcja. No chyba, że Heffnerowi się nie spodobało :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones