PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658677}
7,7 631
ocen
7,7 10 1 631
The Politician's Husband
powrót do forum serialu The Politician's Husband

Odcinek 2

ocenił(a) serial na 9

Po obejrzeniu odcinka mogę powiedzieć tylko "wow"... Byłam przerażona, płakałam, śmiałam
się. Mogę spokojnie powiedzieć, że w ciągu godziny przeleciały przeze mnie wszystkie możliwe
emocje. Serial jest perfekcyjny! Pomysł, realizacja, dobór aktorów, po prostu mistrzostwo.

Co do odcinka samego w sobie. Pierwsze minuty, scena gwałtu. Spodziewałam się jej, gdyż
pisano o niej na stronach o serialu, ale to jak została pokazana, w jakich okolicznościach do
tego doszło i wszystko co było później, przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Scena nie była
brutalna, nie była obrzydliwa, a jednak cały czas mam uczucie "dziury" w żołądku. A mimo
wszystko w pewnym sensie można zrozumieć zarówno zachowanie Adiena jak i Freyi. Twórcy
są po prostu geniuszami! Ten Bruce musi się w końcu doigrać, bo aż jest to irytujące, że
wszystko uchodzi mu na sucho. Scena, gdy Noah się topi i ojciec go ratuje... Byłam
autentycznie przerażona, ponieważ było to tak prawdziwie zagrane! Rozbierająca się Dita i
ogólnie cała łazienkowa sytuacja też świetna, bardzo przyjemny, rozluźniający moment dla
widza. Choć jak widać w next timie nic dobrego z tego nie wyniknie. No i końcowa scena
pokazuje całą esencje głównej postaci. Jak cholernie jest zdesperowany, niepewny siebie i do
czego jest zdolny by osiągnąć swoje cele. Nie mogę się już doczekać kolejnego odcinka by
zobaczyć jak to wszystko się potoczy.

Ah i mam pytanie. Trzeci odcinek jest rozumiem ostatni? Bo tak widnieje na tej stronie,
dodatkowo za gatunkowane jest jako "miniserial". Kurcze szkoda, że takie cudeńko tak szybko
się skończy...

Occta

Wydaje mi się, że jednak będą tylko trzy odcinki.

Właśnie obejrzałam odcinek i zwiastun tego ostatniego. I coś mi się wydaje, że serial skończy się jakąś tragedią - albo rodzina się rozpadnie, albo ktoś umrze (morderstwo, lub jakiś nieszczęśliwy wypadek). Zobaczymy, jak to będzie. Bo jak na razie widzę, że w tej rodzinie ciśnienie rośnie w przerażającym tempie i w końcu gdzieś to musi znaleźć ujście.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones