PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658677}
7,7 631
ocen
7,7 10 1 631
The Politician's Husband
powrót do forum serialu The Politician's Husband

Odcinek 3

ocenił(a) serial na 9

Właśnie skończyłam oglądać, jeszcze nie do końca emocje opadły.
Szczerze mówiąc nie spodziewałam się takiego zakończenia. Śmierć Joe (on chyba tak ma na imię) była kompletnie nie spodziewana. Ta wymiana spojrzeń na samym końcu.

ocenił(a) serial na 8
UpadlaDusza

mnie się wydaje że jakoś tak dziwnie to zakończyli, całkowicie tak oderwane z kontekstu, juz się mieli rozchodzić a tu nagle wspaniałe zakończenie Freya zostaje premierem, wogóle o co chodzi. mam wrażenie że ucięli to chyba na siłę

ocenił(a) serial na 8
papierowybazant

Takie gorzkie to zakończenie, ale mocne. I nie wspaniałe, bo przedłożyli karierę polityczną nad próby uratowania małżeństwa. "Złotą parę" grali tylko na potrzeby mediów, a prywatnie między nimi było skończone.

ocenił(a) serial na 10
Asfaloth

Ile znamy "złotych par", które całują lub całowały się przed kamerami, a my mieliśmy je za wzór perfekcyjności (np. Diana i Karol podczas spacerów z małym Williamem)? Ten serial udowadnia, że nie ma perfekcyjności, i nie można wierzyć w to, co pokazują media.

ocenił(a) serial na 10
Asfaloth

ooo nie nie zgodzę się z tym. Wydaje mi się że po tym jak syn podszedł do niego na końcu do niego wreszcie coś dotarło. Choćby to że jednak tę żonę wykorzystał i coś jest jej winien. Jak dla mnie to obiecał że jeśli nadal będzie go wspierać i postara się dać mu jeszcze jedną szansę zrobi w niej w ramach rekompensaty premiera i udowodni że liczy się i z jej marzeniami co do politycznej kariery. Co nie znaczy że łatwo było mu się z tym pogodzić bo widać że na końcu aż ciężko mu to przełknąć. Wydaje mi się że choćby dla dzieci Aiden postara się odbudować tę rodzinę - może ze mnie zbyt duża marzycielka ale wierzę że taki właśnie jest tego koniec ;)

ocenił(a) serial na 7
papierowybazant

No właśnie taki był chyba zamysł, żeby pozostawić widzów w niepewności co do tego, czy małżeństwo jako takie przetrwało i jest to prawdziwa relacja dwojga ludzi, którzy postanowili sobie jednak dać drugą szansę, czy też jest to tylko na pokaz ;).

ocenił(a) serial na 9
kejki

Też tak myślę; chociaż wydaje mi się, że takie kluczowe sceny były dwie: pierwsza, kiedy Aiden zobaczył martwego ojca (to spojrzenie, ta rozpacz na twarzy, kiedy uświadamia sobie, że tak naprawdę to, co zrobił, doprowadziło do tej śmierci), a druga, kiedy dostaje zabawkę (i dociera do niego, że wszyscy się od niego odwrócili). I w tym momencie pojawiają się dwie drogi: Freya wykorzystuje wizję ich małżeństwa jako "golden couple", żeby pociągnąć za nią swoją karierę i jednocześnie Aidena upokorzyć, zemścić się na nim - i druga: Aiden chce niejako odkupić swoje winy, sam się w jakiś sposób upokorzyć, wycofać, a jednak pozostając w politycznej grze, od której jest uzależniony. Mało prawdopodobne wydaje się jednak, żeby rzeczywiście poukładali sobie sprawy prywatne - biorąc pod uwagę te spojrzenia w ostatniej scenie, w porównaniu z tymi z pierwszych dwóch odcinków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones