PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658677}
7,7 631
ocen
7,7 10 1 631
The Politician's Husband
powrót do forum serialu The Politician's Husband

uwaga na spoilery i takie tam ;)

No, no, no doczekałam się nareszcie!

Każdy kto choć trochę zna Tennanta wie że to najmilszy, najsympatyczniejszy i najbardziej
czarujący człowiek na całej świecie. Do tego obdarzony niezwykłym poczuciem humoru. Od
kiedy więc zaczął wymachiwać sonicznym śrubokrętem jawił mi się jako "chłopak z
sąsiedztwa" dla którego rola Doctora była wręcz stworzona i która w dużej mierze była
odbiciem jego własnego charakteru. Wiedziałam oczywiście że jest szeroko znany z ról
Szekspirowskich ale to jednak pewna angielska klasyka nawet jeśli trzeba w niej zagrać tyrana
czy mało lubianą postać. Czekałam na film w którym jest podły, cyniczny i zepsuty do szpiku
kości i mam czego chciałam!

To jest definitywnie najlepiej zagrana przez niego postać! Bez cienia uśmiechu na twarzy
wchodzi i zgarnia wszystko co jest do zgarnięcia. Niesamowicie przykuwa uwagę swoją
postacią i znakomitą grą za którą chciałabym go wręcz wyściskać. Zagrał osobę która jest od
niego różna o 180 stopni i zrobił to doskonale bez mrugnięcia okiem. Teraz mogę być
spokojna że poradzi sobie w każdej najbardziej nawet ekstremalnej sytuacji na planie. Przestał
mi się jawić jedynie jako taki "cukiereczek" czyli milusi i słodziusi ( i których nie mało wśród
aktorów) a zaczął jako dojrzały i pewny siebie aktor.

BBC po raz kolejny pokazuje że wie na co wydawać pieniądze. Scenariusz to majstersztyk!!
Powiem że jak zestawiłam sobie ten serial z naszymi polskimi "perełkami" to aż mi wstyd bo to
już któryś serial BBC któremu nasz żaden polski do pięt nie sięga. Wspaniale ukazane zostały
wszelkie polityczne intrygi i polityka "od kuchni". Aż trochę mi żal że to tylko 3 odc. Ale co się na
głównego bohatera napatrzyłam to moje :D :D :D Jak spojrzy tym swoim metalicznym
spojrzeniem to nogi mi się uginają. Tak jest dobry!!!

ocenił(a) serial na 8
amanda147

Pooglądałam już chwilę po premierze, ale podpisuje się pod wszystkim co pani wyżej napisała. Tennant popisał się swoim talentem, jestem bardzo zadowolona, że ta rola była inna niż wszystkie. Kolejny dobry produkt BBC. Polecam :)

ocenił(a) serial na 10
ElisaD

Polecam Recovery jeśli jeszcze nie zostało obejrzane kolejny diamencik i diabelnie trudna rola. ;)

ocenił(a) serial na 8
amanda147

O dziękuję bardzo, kolejne miało być The Escape Artist, ale na razie trwają poszukiwania choćby angielskich napisów :<

ocenił(a) serial na 10
ElisaD

jeśli tylko miałabyś jakieś pytania co do tego co obejrzeć w jakiej kolejności itp. to służę chętnie radą ;) i nie tylko ;)

ocenił(a) serial na 9
ElisaD

Czy znalazłaś napisy do "The Escape Artist"? Właśnie skończyłam oglądać, z polskimi literkami.

ocenił(a) serial na 7
amanda147

Tego serialu jeszcze nie oglądałam, ale David jak dla mnie jest genialnym aktorem. Wielu jest takich, którzy nie potrafią się uwolnić od jednej roli i bałam się, że z nim będzie podobnie, że już zawsze patrząc na niego będę widziała Doctora ale tak nie jest. David potrafi genialnie przedstawić każdą postać, w którą się wciela. Tak więc przemierzam kolejne filmy i seriale, w których występuje :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones