PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658677}
7,7 631
ocen
7,7 10 1 631
The Politician's Husband
powrót do forum serialu The Politician's Husband

Generalnie ten wątek jest niepoważny biorąc pod uwagę tematykę, klimat etc. serialu. Także z
góry przepraszam jeśli tym tematem obrażam czyjąś inteligencję.

W każdym razie, zwróciłam uwagę na to jak wyglądają bohaterowie. przez serial przewija się
raptem kilka osób, ale zaciekawił mnie wątek ich prezencji. NIe chodzi mi do końca o samych
aktorów, tylko o kostiumy i charakteryzację. Mężczyźni są w tym serialu zadbani, ładnie się
ubierają, są ogoleni i w ogóle. Nawet jak mi się nie podoba któryś z aktorów to nie ma
znaczenia, bo ma ładną koszulę, czy dobrze dobrany krawat i w dalszym ciągu dobrze się na
niego patrzy.
Nie mogę powiedzieć tego o kobietach. Jest ich tam może ze trzy, może cztery max. Każda
wygląda po prostu ohydnie! Centralnie. Ani ciuchy czy głupi makijaż. Cokolwiek. I teraz pytanie.
Czy jest to zamysł jakiś z góry, że na kobiety i tak nie warto zwracać uwagi bo w centrum są
mężczyźni a one (bohaterki) na przykład jeszcze nie wpadły, ze wyborcy oceniają m.in. na
podstawie wyglądu? Czy tak się po prostu noszą w WB? Czy wszyscy są brzydcy i żadne ciuchy
im nie pomogą? czy o co chodzi.

ocenił(a) serial na 8
peirsol

Hmm.. muszę powiedzieć, że też przykuło to moją uwagę. Kobiety tam były ubrane bardzo źle. Te garsonki, kostiumy, jakby ponaciągane koszule i nieforemne buty... okropność. Główna bohaterka wyglądała źle nawet jak ją szykowali specjaliści do występu w TV. Jednak mam wrażenie, że to jest po prostu na wyspach normalne. To już, któryś z kolei brytyjski film/serial, w którym kobiety polityki nie wyglądają korzystnie, więc zakładam, że to musi być jakiś kanon. Może kobiety pokazują w ten sposób, że liczy się to co mają do powiedzenia, a nie tylko ubranie :)

ocenił(a) serial na 8
arturianka18

możliwe. Po prostu zastanawiałam się z czego to wynika a że specjalnie Brytyjczykami się nie interesuję, więc nie wiem jaki mają stosunek do wyglądu. Tak z innej beczki. Bohaterka , może nie ze świata polityki, ale nazwijmy "około", czyli Claire Underwood z House of Cards została uznana najlepiej ubraną kobietą świata seriali. Ok, USA i WB to co innego, ale zjawisko jest interesujące. Historia pierwszych dam i ich stylistów...

Kojarzysz jeszcze inne seriale/filmy z kobietami w polityce?

ocenił(a) serial na 9
peirsol

"Political Animals" z Sigourney Weaver w roli głównej. Jej postać jest bardzo mocna, bardzo polecam ten miniserial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones