PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609251}
8,0 171
ocen
8,0 10 1 171
The Promise
powrót do forum serialu The Promise
czarnowidz

a gdzie to ogladales?

czarnowidz

też przypadkowo znalazłem.... Mało znany bo produkcja brytyjska - w Hollywood w życiu by tego nie nakręcili! Serial genialny - otwiera oczy, nawet jeśli znało się genezę konfliktu Izraelsko-Palestyńskiego, która w jakiś wikipedyczych zapisach w ogóle nie oddaje tego co się tam działo. Ciężko teraz nawet komentować zamachy w Izraelu i chyba po takowych wypowiadać się nie będę. Ja wiedziałem wcześniej, że Irgun to żydowskie ugrupowanie terrorystyczne, które defacto całą tą karuzele terroru rozpoczęło, ale jednak zobaczyć los tych Palestyńczyków, którym Żydzi zgotowali podobny los jak sami przeszli i traktowali jak podludzi kiedy sami byli w takiej gehennie to co innego.
Byłem i w Izraelu i Palestynie i choć jestem obecnie zagorzałym antyislamistą to muszę przyznać, że Palestyńscy Muzułmanie są życzliwi i gościnni a od Żydów na każdym kroku wyczuwa się, że nawet biały Europejczyk, jeśli nie żyd, to jakiś gorszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones