PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767516}

The Punisher

8,0 60 378
ocen
8,0 10 1 60378
7,2 11
ocen krytyków
The Punisher
powrót do forum serialu The Punisher

Scena z Papugami z 1x10

ocenił(a) serial na 8

Bardzo wymowna scena która dosłownie pokazuje to co robi ten młody. Stara się na siłę pokazać społeczeństwu jaki to świat i rząd jest zły ale społeczeństwo ma to gdzies tak naprawdę i bardzo dobrze im tam gdzie się aktualnie znajdują , kompletnie nie przejmuje sie takimi sprawami nie chce być "ratowane". To ten koleś tak naprawdę ma problem a nie "społeczeństwo". Jeden kamyk przecież lawiny nie zatrzyma, ani nawet w niej tak naprawdę nie będzie widoczony. Ktoś jeszcze to podobnie odebrał?

użytkownik usunięty
mordarg

Bardzo ciekawa interpretacja. Szerokie, lecz jak najbardziej właściwe/prawdziwe skojarzenie z postawami społeczeństwa (a konkretnie przeważającej jej części), które woli "pewną klatkę" niż "niepewną wolność".

Osobiście odebrałem tą scenę jako ukazanie psychopatii tego młodego człowieka. Dopiero co zabił człowieka, a teraz próbuje uwolnić ptaki, których nie będzie miał kto karmić. Brak poszanowania ludzkiego życia kontrastuje z troską okazaną dwóm papużkom.

ocenił(a) serial na 8

A tak też można na to spojrzeć jak najbardziej

ocenił(a) serial na 5
mordarg

Ja to odebrałem inaczej, jest to pokazana próba uszczęśliwiania innych na siłę i tzw. "wiem lepiej co dla ciebie dobre".

Te papużki były kochane, karmione i ogólnie ktoś się nimi opiekował, miały swój świat który został zniszczony w zamian dostały wątpliwą wolność gdzie najprawdopodobniej nie przeżyłyby nawet dnia, jakby nie padły z głodu to od drapieżnika lub miały inny wypadek.

ocenił(a) serial na 10
Smash83

Dokładnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones