The Punisher (2017-2019)
The Punisher: Sezon 2 The Punisher Sezon 2, Odcinek 12
Odcinek The Punisher (2017-2019)

Kurs kolizyjny

Collision Course 49m
8,0 701
ocen
8,0 10 1 701
The Punisher
powrót do forum s2e12

Ten sezon powinien mieć swoją gwiazdę w alei głupot, nielogicznosci.
Ja już chcę po prostu dobrnac do sensownego zakończenia ale się nie da. Miałem atak śmiechu przy scenie gdy Maddani wyrzuciła psycholog przez okno. Ten jej lot w słów-mo. Kiedy już myślałem, że scenarzysta odcinka osiągnął szczyt okazało się, że poprzeczkę przeskoczyl. Maddani po wszystkim nie ucieka, nie zaciera śladów a... patrzy przez okno. To było jak uderzenie w twarz. Na logikę: jedna osoba wyrzuca druga przez okno i co powinna zrobić? No stanąć w oknie by sobie popatrzeć co się stanie xd
Ten serial został zabity w tym momencie definitywnie.

ocenił(a) serial na 10
JohnTheBrave

Po co miała uciekać i zacierać ślady ? Jest policjantką i zabiła ją w obronie własnej.Myślenie nie boli, spróbuj czasem :)

ronjeremy7

Daruj sobie te wycieczki osobiste

ocenił(a) serial na 8
JohnTheBrave

Tak, tak, ,tak! W 100% się zgadzam, drugi sezon to totalne nieporozumienie! Myślałam, że po pierwszym odcinku okaże się, że to wszystko to jeden wielki żart - ale nic się takiego nie stało.
Nie rozumiem jak można nie ocenić pierwszego sezonu na co najmniej 8, a drugiego na najwyżej 1!

ocenił(a) serial na 5
JohnTheBrave

Po akcji z karetką i plasterku na twarzy Mahoneya w kolejnym odcinku, zrozumiałem, że jest to niezły kabaret. :)

JohnTheBrave

Sama scena walki była smieszna. Biorąc pod uwagę wyszkolenie Maddani.. Pani doktor może też była wyszkolona agentka ?? Dużo tu absurdów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones