PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=406573}

The Riches

7,6 136
ocen
7,6 10 1 136
The Riches
powrót do forum serialu The Riches

2 sezon

ocenił(a) serial na 9

premiera 10 marca! nie mogę się doczekać - zwłaszcza pamiętając finał 1 sezonu. ciekawe co z tego wyniknie!

ocenił(a) serial na 9
snoopy

Jestem po 7 odcinkach 2 serii i muszę przyznać, że jest jeszcze lepsza od pierwszej. O ile w 1 sezonie były nieraz momenty słabsze, to 2 jest po prostu znakomity - pod każdym względem. A już to, co robi Minnie Driver w tych odcinkach przechodzi ludzkie pojęcie. Dawno już nie widziałem tak przejmującego występu jak jej scena w aucie z "parole officer" (bodajże w 6 odcinku). Po prostu majstersztyk.

użytkownik usunięty
snoopy

Również obejrzałem cały drugi sezon i jest on naprawdę świetny! Szkoda tylko, że ze względu na strajk scenarzystów, został on skrócony o 6 odcinków :( Muszę Cię poinformować, że Minnie Driver wysłała do walki o Emmy, jako swoją taśmę, odcinek szósty: "Dead Calm". Jeśli chodzi o mnie, to genialny wybór! I jeśli głosujący pójdą po rozum do głowy, to tym razem na 100% zdobędzie ona zasłużoną statuetkę Emmy :)

ocenił(a) serial na 9

Czy mam rozumieć, że te 7 odcinków to już jest cały sezon 2!!?? Tylko nie to! Jest to jedna z najgorszych wiadomości jakie ostatnio słyszałem!

użytkownik usunięty
snoopy

Przykro mi Cię o tym informować, ale niestety tak. Więcej odcinków w tym roku nie będzie, a i prawdopodobne, że trzeciego sezonu również nie będzie, ponieważ FX jeszcze nie zdecydował czy da 3. sezonowi "zielone światło" czy nie.

ocenił(a) serial na 9

Jeśli skończą serial w tym momencie - nigdy nie wybaczę tego FX. Mam jednak nadzieję, że stanie się inaczej. I myślę, że to uzasadniona nadzieja, gdyż "The Riches" ma dobre recenzje i chyba nienajgorszą oglądalność w USA (choć mega-hitem to nie jest). Poza tym może ewentualna nominacja (lub nagroda?) Emmy dla Minnie Driver doda prestiżu tej produkcji i sprawi, że jednak będzie ona kontynuowana.

użytkownik usunięty
snoopy

Plotka niesie, że "The Riches" zostało anulowane, chociaż jeszcze nic nie zostało oficjalnie potwierdzone przez stację. Za to oficjalnie anulowano "Dirt", którego możliwość powrotu wisiała w powietrzu razem z "The Riches". Mam nadzieję jednak, że to naprawdę tylko plotka i serial wróci w przyszły roku. Za dużo wątków nie zostało rozwiązane i rodzinie Malloyów należy się prawdziwe zakończenie.

ocenił(a) serial na 9

Rzeczywiście słyszałem o Dirt - ale to tylko podtrzymało moją nadzieję, że jednak The Riches zostanie. Skoro podjęli już decyzję o Dirt i podali ją do wiadomości, a nie ma słowa o Riches, to wydaje się, iż jest szansa na to, że jednak tamten zostanie. Wciąż mam nadzieję.

ocenił(a) serial na 8

Pytanie trochę z innej beczki - dysponujecie może napisami do drugiej serii The Riches?

snoopy

Poszukuję napisów do drugiego sezonu. Proszę o kontakt na priva. Pozdrawiam!!!

ocenił(a) serial na 9
bachoo

Byłem kiedyś trochę zaangażowany w tworzenie napisów do pierwszego sezonu, ale o ile pamiętam, to nikt nie zrobił sezonu drugiego, a jeśli już to tylko początkowe odcinki. Ale to było dawno - może do tej pory ktoś się zlitował? Choć szczerze mówiąc wątpię, bo serial został skasowany ot tak bez dokończenia wątków, a to zniechęca do oglądania i tłumaczenia.
A tak swoją drogą to do dziś nie mogę odżałować tej serii. Naprawdę bardzo ją lubiłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones