PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707987}

The Royals

7,4 5 057
ocen
7,4 10 1 5057
The Royals
powrót do forum serialu The Royals

Genialny,rewelacyjny po prostu ŚWIETNY!! Intrygi,romanse,dramaty i komedia wszystko idealnie dopasowane. Pierwszy sezon ciekawy i świetnie zapowiadający losy familiady królewskiej,2 sezon ciut słabszy,ale też fajnie się ogląda natomiast 3 sezon to już mistrzostwo! Nawet pojawienie się Roberta zostało obmyślane już na początku. Ilekroć był wątek gdzie ktoś wspomniał o jego śmierci,nie było do końca jasne jak zginął itd. Pamiętam np. serial ''na wspólnej'' i rodzinę zięby,gdzie od początku był tylko grzesiek(ten co przyprowadził żanetę) i monika, a nagle po kilkuset odcinkach zjawia się kolejna siostra o której nikt nigdy wcześniej nie wspomniał...W THE ROYALS wszystko się zazębia jak na razie i oby tego nie spieprzyli. Najlepszymi postaciami są oczywiście królowa i cyrus,bez nich byłoby mdło. Związek księżniczki i ochroniarza spoko chociaż czasem wychodzi zbyt komicznie...Ogólnie polecam bardzo!!!! 10/10

ocenił(a) serial na 8

Ja także uwielbiam! Nie rozumiem dlaczego ludzie mówią, że dno, słaby itd. Wiadomo, że serial dla nastolatków o takiej tematyce nie będzie jakiś bardzo ambitny.
Mi też najbardziej podoba się sezon 3. Ogólnie serial bardzo wciąga. Podobają mi się stroje, muzyka, wnętrza, wątki, bohaterowie. Dużo intryg i miłości- bardzo to lubię. Bardzo podoba mi się to, że serial jest taki wielowarstwowy i możemy dokładnie poznać bohaterów (bardzo podoba mi się wątek przeszłości Jaspera i mam nadzieję, że przybliżą nam jego życie w Las Vegas). Ja uwielbiam praktycznie wszystkich bohaterów. Każdy z nich ma w sobie "to coś".
Mam nadzieję, że powstanie sezon 4, a teraz z niecierpliwością czekam na 12.02 i odcinek 9 :)

ocenił(a) serial na 7
breakeven

Czytałam gdzieś dzisiaj, że potwierdzono wiadomość, że powstanie 4 sezon :)

ocenił(a) serial na 8
Daguucha

Wiem, wiem i bardzo się z tego powodu cieszę :)

Daguucha

Musi powstać!! :) tak sie to nie może skonczyć :) uwielbiam ten serial i czekam na ostatni odcinek 3 sezonu i z niecierpliwością będę czekała na kolejny sezon.

ocenił(a) serial na 6

Potrafię zrozumieć zachowanie Roberta w stosunku do Kathryn. Nie powiedziała mu o tym, że spotykała się z jego bratem. Ok. Ale dlaczego on tak musi mieszać między najlepszą parą tego serialu?! Mam nadzieje, że Jasper w 4 sezonie skopie mu tyłek. Mam nadzieje, że 4 sezon będzie miał z 10 odcinków i serial się zakończy. Tak było by najlepiej. Bo później zrobią z tego tasiemiec i będzie przykro się na to patrzyło.

ocenił(a) serial na 9
Dead_Bite

Nie przesadzajmy, nie mogą zakończyć serialu na 4 sezonie - za dużo wątków do rozwinięcia. Może gdyby serial miał 22 odcinki, ale ma tylko 10. A tu jest sporo wątków nierozwiązanych.
- odkrycie, jaki tak naprawdę jest Robert (chociaż królowa już chyba zaczyna widzieć na oczy, po tym jak się dowiedziała, że zwolnił tego całego szambelana)
- lista z kandydatkami na przyszłą żonę króla (lubię Willow, jestem ciekawa jak to się potoczy :) )
- zamknięcie wątku Cyrusa (muszą mu dać jakieś zakończenie, byle z sensem. No i ma pomóc w czymś Liamowi),
- wątek Kathryn (o ile jej bardzo nie lubię, tak wątpię, że wytkną ją po prostu z serialu. Pewnie teraz zakręci się koło Liama...)
- no i najważniejsze - król! Kto nim zostanie? Wiem, że Robert został koronowany, ale wątpię, żeby zakończyli serial na tym, że zachowa koronę. A nie mogą mu jej tak po prostu odebrać.

Jak dla mnie to jest zbyt dużo ważnych wątków, aby zakończyć serial tak szybko. No i nie zapominajmy, że są też wątki poboczne, jak chociażby z tą córką szefa ochrony czy tym nowym potencjalnym chłopakiem Eleonory.

Lubię ten serial i jak dla mnie może jeszcze dostać piąty sezon ;D byle tego nie spartolili..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones