The Royals (2015-2018)
The Royals: Sezon 3 The Royals Sezon 3, Odcinek 1
Odcinek The Royals (2015-2018)

Together With Remembrance of Ourselves

8,6 97
ocen
8,6 10 1 97
The Royals
powrót do forum s3e1

S03E01

ocenił(a) serial na 6

Już dostępny z napisami ;)
Moim zdaniem odcinek bardzo ciekawy, już szykują się kolejne intrygi ;) Kurdę nie mogę uwierzyć, że William tak się zmienił. W pierwszym sezonie był taki ciapowaty, nudny, w drugim już zaczął się zmieniać, ale tutaj nielegalne walki ;) Dla mnie super! Jejku a Jasper i Elenor, cudo! Uwielbiam na nich patrzeć. Niesamowita chemia ;) Już nie mogę doczekać się kolejnego odcinka.

ocenił(a) serial na 9
Dead_Bite

Masz na mysli- ksiaze Liam! ☺ odcinek mega dobry, sceny z Jaspenor cudowne a soundtrack najlepszy!! Uwielbiam ten serial

ocenił(a) serial na 6
rachel20

Zauważył swój błąd ;) Ale dzięki za poprawę ;)

Dead_Bite

Fajnie że wróciło The Royals.

1. Czy ktoś wie co to za laska na koniec w barze opatruje Liama? Nie mogę rozpoznać kto to...
2. Czemu królowa nie weźmie DNA od matki Simona i Cyrusa? Przecież ona żyje, co prawda z demencją, ale fizycznie ma się chyba dobrze.

ocenił(a) serial na 8
Svitkonaa

Też nie pamiętam tej laski i też jestem ciekawa.

ocenił(a) serial na 6
Svitkonaa

A ona nie była z tej rodziny, która chce się zemścić na rodzinie królewskiej za śmierć tej kandydatki na żonę dla króla?

Dead_Bite

3. Czemu Robert chował się przed jakąś łodzią? Tak jakby nie chciał być uratowany?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones