The Royals (2015-2018)
The Royals: Sezon 3 The Royals Sezon 3, Odcinek 2
Odcinek The Royals (2015-2018)

Passing Through Nature to Eternity

8,8 88
ocen
8,8 10 1 88
The Royals
powrót do forum s3e2

S03E02

ocenił(a) serial na 6

Oo kurde, ale się porobiło!! Ta cała Kathryn (tak się jej imię pisze?) to chyba aktorka, która grała Ophelie tylko, że przefarbowała się na blond :D
Ciekawa jestem reakcji całej rodzinki, jak Robert wróci.
Ach no i nasza cudowna parka. Super, że w końcu związek Len i Jaspera zaczyna wyglądać normalnie. A nie jak do tej pory chora relacja.
Pozostało jedynie czekać na kolejny emocjonujący odninek ;)

Dead_Bite

To nie jest aktorka, która grała Ophelię, tylko zupełnie inna aktorka ;)

ocenił(a) serial na 6
Svitkonaa

Zapewne :D Ale mam cały czas wrażenie jakbym patrzyła na Ophelie :D

Dead_Bite

coś mnie ominęło.. ktoś przypomni skąd niby ona się wzięła? Czy ona gdzieś się pojawiała w sezonie 1 i 2? Nie kojarzę kompletnie, byłam pewna, że to właśnie Ophelia tylko coś mi nie pasowało właśnie, że romansowała z Robertem..

ocenił(a) serial na 9
Dead_Bite

Też tak miałam :o Musiałam sprawdzić czy to ktoś inny :p
A właśnie... Też ominął mnie wątek kiedy i gdzie Oni właściwie się poznali/ spotkali ?

marciszeq

W odcinku 3x03 jest więcej wyjaśnione ;)

ocenił(a) serial na 8
Dead_Bite

Jak na razie jeden z moich ulubionych odcinków jeśli chodzi o Jaspera i Lenny :) Sceny na tym festiwalu były super. Widać, że im na sobie zależy. Ale szkoda, że teraz wszystko się popsuło (mówię o aktualnym 7 odcinku)

ocenił(a) serial na 6
breakeven

Bo zrobiło się zbyt miło i dlatego musieli to popsuć ;D

ocenił(a) serial na 8
Dead_Bite

NIENAWIDZĘ gdy oni nam to robią. Nigdy nie może być pięknie, bo od razu muszą wywołać jakiś dramat

ocenił(a) serial na 6
breakeven

Dokładnie. Chociaż pewnie na koniec Len i Jasper będą razem ;)

ocenił(a) serial na 8
Dead_Bite

Mam nadzieję! Liczę na to, że powstanie sezon 4. Mam pytanko, gdzie ogladasz the Royals online? Ja ogladalam po angielsku bo nigdzie nie ma tłumaczenia najnowszego odcinka. Może ty gdzieś widziałas z polskimi napisami?

ocenił(a) serial na 6
breakeven

Również oglądam po angielsku. Jak odcinek był fajny to robię sobie powtórkę już z polskimi napisami ;)

ocenił(a) serial na 8
Dead_Bite

Ja niecałe dwa tygodnie temu zaczęłam oglądać, więc nie było problemu z czekaniem bo miałam 2,5 sezonów do nadrobienia. Ale teraz jest już na bieżąco i nie mogłam się doczekać
Bardzo długo zajmuje to grupie tłumaczącej- prawie tydzień. Tak więc obejrzałam po angielsku, a jak dodadza z polskimi napisami to obejrze z przyjemnościa skupiając się na obrazie a nie słuchu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones