The Silent Sea
powrót do forum 1 sezonu

Bardzo dobry serial

ocenił(a) serial na 8

Całkiem udany serial. Dziwię się złym opiniom. Takich seriali jest mało. Trzyma w napięciu. Jest tajemnica. Jest drugie dno. Nic nie jest oczywiste. Mnie się podoba. Lubie, gdy akcja dzieje się w kosmosie, lubię gdy jest tajemnica naukowa, nowe odkrycie, nowe technologie, lub postęp technologiczny, lubię gdy są istoty obce(tu jest prawie obca). Bardzie często seriale sci fi to albo fantasy albo film obyczajowy(mocno wyeksponowane wątki osobiste bohaterów) w sztafażu fantastycznym.

ocenił(a) serial na 7
pirks4

Zgadzam się z tobą, bardzo dobry serial. Obejrzałem go w jedną noc. Polecam.

ocenił(a) serial na 8
max242

A ja w jeden dzień. Też polecam.

ocenił(a) serial na 2
pirks4

Mam wrażenie że oglądaliśmy różne seriale ;)

ocenił(a) serial na 7
pirks4

Mi też się podobał.Owszem brakowało czasami emocji no bo i zagrożenie było mniejsze niż w obcym,ale ogólnie było bardzo ciekawie.Szkoda,że Polacy takiego "gniota" ,jak to niektórzy piszą nie nakręcą jeszcze przez następne 20 lat.
Apropos Obecego,to muzyka z czołowki,to niemal kopia czołowki Obcy 4(smutek,chaos ,niepewność)

ocenił(a) serial na 5
pirks4

Jakie było drugie dno? To dość prosta, jednowymiarowa historia. Wg mnie również dość nudna niestety a też jestem fanem takich klimatów.

ocenił(a) serial na 4
pirks4

tajemnica naukowa jest tu taka, że nic tu się nauki i logiki nie trzyma

ocenił(a) serial na 10
pirks4

Dla mnie to arcydzieło. Uwielbiam filmy w kosmosie z nutą grozy. Tu było wszystko z klasyki: epidemia, tajemnica, zamknięci na statku, motyw z obcym, motyw z zombie (początkowo nie było wiadomo co to te trupy i spodziewałem się zombie), motyw z Among Us (jeden z załogi sabotuje i zabija). Cudo! Co prawda mogli zostawić kapitana..

ocenił(a) serial na 7
dacapo

Dzięki za spoiler :/ teraz, w ramach kary, proszę o podanie podobnych filmów lub seriali (kosmos, groza) :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones