PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809258}
6,7 12 108
ocen
6,7 10 1 12108
The Society
powrót do forum serialu The Society

Gone: Zniknęli

ocenił(a) serial na 7

Po przeczytaniu opisu skojarzyło mi się serią książek Gone: Zniknęli Michael'a Grant.

ocenił(a) serial na 6
Kyo_maniak

Jestem po pierwszym odcinku i kojarzy mi się to z Władcą Much Goldinga

ocenił(a) serial na 6
ocenił(a) serial na 8
Kyo_maniak

A ja się zastanawiałam z jaką książką mi się kojarzy ten serial. Już teraz wiem

Kyo_maniak

jestem wielką fanką tej serii, ale ani trochę 'The Society' nie skojarzyło mi się z 'Gone'. The Society jest zresztą tym co podejrzewałam: mierną antyutopią. zmarnowane kilka godzin.

isobel

Poswieciłas kilka godzin na ogladanie czegos co uwazasz za miernote, łał jak duzo wolnego czasu musisz miec do przetracenia, w zyciu nie ogladałabym czegos, co dla mnie jest nudne

samaasia

no widzisz, ja to nie ty. i tak - poświęciłam kilka godzin na ten serial, bo chciałam dać szansę tej produkcji i nie wykluczyłam możliwości, że w którymś momencie nastąpi zwrot i ostatecznie mi się spodoba. nie byłby to żaden precedens.

ale wiem. szok. jak można tak w ogóle robić??

isobel

Bardzo się cieszę ,ze to napisałaś ,bo chociaż mi się serial bardzo spodobał ,fascynują mnie takie sytuacje co by było gdyby i do którego bohatera byłoby mi najbliżej .Wyrazilas swoją opinię po pogladaniu całego sezonu i to się bardzo ceni .Gdy ktoś ocenia serial po jednym odcinku to dla mnie tak jakby ocenił film po paru minutach ,dałaś szansę serialowi i za to szacun .

Jaga25

bardzo dziękuję za miłe słowa, muszę jednak tutaj wyprowadzić z błędu: nie obejrzałam tego 1 sezonu do samego końca. jak pisałam, chciałam dać szansę "The Society", ale ostatecznie serial mi się nie spodobał.

ocenił(a) serial na 4
isobel

Zgadzam sie potencjał był, tematyka ciekawa, ale serial jest nudny i męczący. Obejrzałam do końca bo byłam ciekawa ostatniej sceny, jednak chyba nie warto było czekać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones