PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663523}

The Story of Film - Odyseja filmowa

The Story of Film: An Odyssey
7,7 1 390
ocen
7,7 10 1 1390
7,6 7
ocen krytyków
The Story of Film Odyseja filmowa
powrót do forum serialu The Story of Film - Odyseja filmowa

Zgadzam się z innymi komentarzami. Serial jest bardzo dobry.
Ale maniera narratora była dla mnie mordęgą, przez którą oglądanie tej odyseji było po prostu
straszne.
Co trzy słowa (dosłownie) ten sam żałosny, rozczulająco-patetyczny akcent. Czy do tak wielkiego
przedsięwzięcia nie można było znaleźć lepszego speakera? No mnie osobiście szlag trafiał...

piotrb86

Masz całkowitą rację, już po dziesięciu minutach słuchania tego pana zaczęłam się zastanawiać, czy naprawdę trzeba będzie go słuchać aż do końca. Jeden z naprawdę niewielu minusów odysei, ale za to spory.

ocenił(a) serial na 10
piotrb86

Ech, nie każdy potrafi docenić subtelności prawdziwego irlandzkiego akcentu ;)

piotrb86

Właśnie ten akcent i pretensjonalność w głosie były świetnie i znakomicie oddawały moim zdaniem jego miłość do kina

butcher_5

No akcent się jak najbardziej podobał (chociaż jak zwykle najpierw myślałam, że narrator pochodzi z okolic Glasgow), ale ta irytująca intonacja... Każde zdanie zakończone wyższym głosem, jakby ciągle się o coś pytał, i nawet na sekundę żadnej zmiany.

OLbi

Właśnie to mi się bardzo podobało :D ale to jest moja opinia

ocenił(a) serial na 7
piotrb86

Zawsze można obejrzeć w polskiej wersji językowej.

ocenił(a) serial na 9
piotrb86

A mnie się właśnie podobało - w czasie oglądania, dzięki narratorowi czułam nieziemski spokój i wrażenie "wejścia" w opowieść, byłam nie przed ekranem ale w samym środku wydarzeń. No, ale ja akurat należę do nielicznego klanu akademickich nudziarzy, którzy lubią klasyczny kanon w KAŻDEJ dziedzinie sztuki.
Ale - z narratorem lub bez ten serial jest perełką - film o filmie w filmie i dla filmu. Pięęękny!

ocenił(a) serial na 10
piotrb86

Robie pauzy co 30 minut tak mnie intonacja irytuje.

ocenił(a) serial na 7
piotrb86

Zgadzam się! Ta maniera w głosie jest nie do zniesienia! Jak dla mnie to duży minus tej produkcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones