PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681382}
7,1 5 335
ocen
7,1 10 1 5335
The Tomorrow People
powrót do forum serialu The Tomorrow People

Jak wiecie stacja CW poinformowała niedawno,że anuluje serial po 1 sezonie,mimo,że miał on wyższą
oglądalność niż m.in Beauty and the beast i Heart of Dixie,które zostały przedłużone na kolejny sezon.
Jednakże fani z całego świata się oburzyli (ponieważ serial jest naprawdę dobry i ma potencjał. No i ta
końcówka!),zebrali się i nawiązali kontakt ze stacją Netflix,która przyznała,że istnieje możliwość,że to oni
mogą "ukraść" serial i zrobić 2sezon. Musimy im tylko pokazać,że warto. Możecie o tym poczytać na twitterze
czy tumblrze,śledźcie tagi #RenewTTP #SaveTTP #TheTomorrowPeople. Zaangażujcie się,zachęcam :)
Możecie również podpisać petycję-wystarczy tylko podać adres e-mail. To wszystko.
https://www.change.org/petitions/the-tomorrow-people-cw-network-help-get-the-tom orrow-people-signed-
on-for-a-second-season

użytkownik usunięty
Paullaa_97

B&B pewnie zafunduje kolejny sezon o niczym, tak jak obecny.. romansidla rzadko kiedy sprawdzaja sie na dluzej niz jeden (max dwa sezony

ocenił(a) serial na 8

no niestety,CW to stacja młodzieżowa,więc głównie skupia się na takich pierdołach zamiast na serialu,który rzeczywiście ma ciekawą fabułę.Tak samo TVD,kochałam ten serial,ale po 3sezonie to jakaś porażka,wszystko się już przejadło.

użytkownik usunięty
Paullaa_97

czytasz mi w myslach. dwa ostatnie sezony TVD to masakra, to samo zrobili z B&B :D caly czas licze, ze odrodza sie z popiolow:D ale jak tylko zaczna jakis ciekawy watek (w tym sezonie strasznie wkrecilam sie w Silasa i Amare, a oni zostawili ją na półtora! odcinka) to "koncza" go i rozpoczynaja nowy

ocenił(a) serial na 8

no,bo TVD skupia się głównie na trójkącie miłosnym Elena-Stefan-Damon,a tego wątku niestety nie da się ciągnąć w nieskończoność. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść ;) Mimo,że jak już pisałam TVD zawsze będzie bliskie memu sercu to teraz oglądam ten serial tylko i wyłącznie z przyzwyczajenia. A za to The Tomorrow People było pierwszym serialem od dość dawna,który naprawdę bardzo mnie wciągnął i nareszcie serial,gdzie jest ciekawy scenariusz,wartka akcja i bardzo dobra obsada(no i trójkąt miłosny nie odgrywa głównej roli) a co robi CW? Anuluje. Oczywiście.Naprawdę,jestem wściekłą na nich.

użytkownik usunięty
Paullaa_97

zgadzam sie:D

Paullaa_97

Okay, jest to "stacja mlodziezowa", ale czy ta produkcja tez nie byla przypadkiem produkcja adresowana do mlodziezy? Z tego co czytam na forum, jest to serial wybitnie mlodziezowy, z komiksowa fabula a nie powazny, dojrzaly dramat sf. Popraw mnie, jesli sie myle.

ocenił(a) serial na 8
per333

może nie jest to serial najwyższych lotów,ale przynajmniej jest to coś nowego a nie tanie,mdłe romansidło,których teraz mamy pod dostatkiem w tv

Paullaa_97

Obejrzałem ostatni odcinek i myślę sobie 2 sezon ciekawe się zapowiada...potem dostaje piany jak przypominam sobie że serial został anulowany.

ocenił(a) serial na 8
erka15

niby na Twitterze ludzie działają,robią wszystko co w ich mocy by przywrócili,nawet teraz krąży w sieci taka ankieta,więc można zagłosować na TTP http://blog.peopleschoice.com/2014/05/12/television-cancellations-2014-which-ser ies-would-you-save-poll/
. Nie wiem,czy coś to da,ale warto spróbować...

ocenił(a) serial na 10
Paullaa_97

Mam nadzieje, że będzie 2 sezon, bo się wciągnęłam w tę historie, polubiłam postacie, a całość naprawdę się rozkręciła. Głosowałam, podpisałam petycje, ciekawe czy to coś da. Dlaczego innym serialom dawać po 10 sezonów, a drugi anulować po pierwszym? Może się uda i będzie 2 drugi sezon. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
laurag1312

JEB*Ć STACJE CW już nie moge zliczyć ile serialów przeze mnie lubianych skasowała ta cała jeb* CW jakieś gówniane seriale po 11 sezonów trzymają np. takie supernatural do 5 sezonu było dobre ale kolejne 4? po h*j to robią założe się o milion dolarów że supernatural dotrwa do 15 sezonu i nadal będzie się trzymać bo co tam jeba*y sam i dean mogą wynaleść chyba teraz przez przypadek lub zemste jakiś anioł weźmie sama i deana do przyszłości i zostawi ich tam i kolejne mamy 20 sezonów a TVD to samo dotrwa do 15 sezonu i dalej nie widać końca bo kogo elenka wybierze przez 4 sezony z stefanem przez 5 z daemonem a kolejne 10 ze stefanem ale przy 19 sezonie stefan zdradzi elene i nasza elenka przez kolejne 5 sezonów będzie z daemonem i tak do usranej śmierci mogli by skończyć the gówniane gnioty i zrobić miejsce dla lepszych seriali jak the tomorrow people i inne które miały szanse na sukces je*ać tasiemce !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Adi323_filmweb

W TVD raczej pozbyli się już tego trójkąta miłosnego, widać że Elena będzie z Damonem, już niejedno przeszli i dalej są razem, chociaż nie wiem jak finał wyszedł ;p a supernatural ponoć dostali ostatni sezon teraz.

ocenił(a) serial na 9
Adi323_filmweb

A skad wiesz, ze the tomorrow people owniez nie staloby sie tasiemcem? Uwielbiam ten seial, ale draznia mnie lidzie tac jak ty... Obejzales/as chociaz jeden odc supenatural? Jest to jeden z najlepszch, wg mnie seiali. Co do TVD moze i masz toche racji, ale tak to juz bywa, jedni sie wybijaja, a drudzy, po postu nie.

ocenił(a) serial na 10
nearly

supernatural obejrzałem do 7 sezonu i mnie szlag trafił jak zrobił się serial tylko dla kasy sam ratujący deana od kłopotów a potem dean ratujący sama od kłopotów i tak przez 10 sezonów powiedzmy szczerze supernatural nie jest już taki sam jak kiedyś

Adi323_filmweb

to prawda :( to samo z TVD jak wspomniałeś

Adi323_filmweb

Jak przetrwasz 8 sezon to 9 i 10 znów zaczyna przypominać pierwsze sezony. I myślę, że ten serial może być najdłuższym serialem ever, bo potwory mogą zabijać w nieskończoność tak jak we wszystkich serialach CSI zawsze będzie jakieś morderstwo. A ten serial [supernaturals] trwa,bo ma najlepsza rzesze fanów i fani o niego walczą i tym się broni .
Szkoda, że nie nakręcili TTP 2 sezonu, ale chyba wole mieć niedosyt niż przesyt. Choć zaczęłam oglądać serial 2 dni temu.
Jeśli chodzi TVD to fakt przeginają już nie mają czego wymyślać.
p.s. supernaturals będzie miało 11 sezon :p

Adi323_filmweb

Co do tvd racja,ale od SPN wara ono nawet nie ma jeszcze 10 sezonów więc nie pier*dol debilizmów bez namysłu Ok?

Paullaa_97

wiedziałem, że anulują, zbyt niska oglądalność w stosunku do kosztów produkcji.

ocenił(a) serial na 8
Paullaa_97

I jak wiadomo co z tym serialem? Kuźwa ja chce 2 sezon do cholery, świetny serial to oni naprawdę już przesadzają z tymi resztą. Oglądam SPN, i TVD ale z chęcią oddałabym po jednym sezonie z każdego tego, na TTP <3

Paullaa_97

Serial naprawdę dobry. Wiadomo byłby wzloty i upadki, ale dla mnie całość na duży plus. Dużo się działo :) Oglądałam z wielkim zaciekawieniem co będzie dalej. Dziś własnie ostatni odcinek pierwszego sezonu obejrzałam i zaciekawiona kiedy kolejna seria, zaczęłam czytać info - nie będzie 2 sezonu. Ogarnął mnie smutek :( Jest fajny serial, z potencjałem, a oni po jednym sezonie się poddają, zamiast rozwijać go. Nawet ładnie tego nie zakończyli. Czuje niedosyt. Brakuje tu czegoś. To takie trochę zakończenie tylu, siedzisz sobie, wszystko fajnie, a nagle ktoś uderza butem w drzwi i wychodzi, a Ty nawet nie wiesz dlaczego i co się stało. Jak jest mała oglądalnośc to trzeba się przyłożyć i zwiększyć poziom, a nie od razu się poddawać. Ja wiem, że większość robi to dla kasy, więc jak kasy nie ma to biorą się znowu za coś nowego i znowu. Zamiast raz a porządnie. Zero klasy i wyczucia. Nie myślą o fanach tylko o kasie. Szkoda...

ocenił(a) serial na 8
Silver_Lane

masz rację,a na jesienna ramówkę zamówili takie nowe seriale,że aż szkoda gadać..

Silver_Lane

Właśnie przed chwilą skończyłam oglądać 1 sezon i uważam, że to głupota nie kontynuować serialu. Jak miał dużą oglądalność to dlaczego go nie nagrywać dalej. Silver_Lane ma racje, trzeba dać szansę produkcji, ale jak wiadomo serial i tak był oglądany i się podobał, tak więc nie rozumiem decyzji CW. Idioci z tych producentów (bez obrazy oczywiście).

ocenił(a) serial na 8
Paullaa_97

i jak wiadomo coś?

ocenił(a) serial na 8
PaulaGlee25

nie,niestety obawiam się,że już nic nie możemy z tym zrobić..

ocenił(a) serial na 10
Paullaa_97

Kolejny serial o którym będę długo pamiętać i wracać do pierwszego sezonu ponieważ stacja postanowiła po pierwszym sezonie przerwać emisję. Też jestem fanką TVD i B&B ale tak jak mówicie przejadły mi się totalnie a TTP oglądałam z zaciekawieniem i smutkiem kiedy odcinek się kończył i wiedziałam, że następny zobaczę dopiero za tydzień. Mam tylko nadzieję, że to samo nie spotka star-crossed serialu tej samej stacji, który też miał swój pierwszy sezon razem z TTP. Obym chociaż tego nie straciła chociaż już dziś znalazłam sobie nowy serial, który od października zagości u mnie na ekranie a mianowicie The Flash, który jest powiązany troszeczkę z Arrow. Zawsze gustowałam bardziej w tych romansidłach hehe ale teraz jakoś coraz bardziej wole akcję i ten dreszczyk kiedy nie mogę się doczekać co wydarzy się w kolejnym odcinku. Szkoda mi TTP bo naprawdę był świetny i będę za nim tęsknić tak samo jak tęsknie za Hellcats serialem CW też z jednym jedynym sezonem........... Co się dzieje z tymi ludźmi? Nie mogą dostrzec potencjału w dobrym serialu?

ocenił(a) serial na 10
Dulce_Art

No nie właśnie po napisaniu poprzedniego posta weszłam z ciekawości na star-crossed go anulują też. To już szczyt wszystkiego! Anulują wszelkie seriale, którymi człowiek jest zainteresowany, a najgorsze jest to, że ostatnie odcinki pierwszych sezonów pozostawiają tyle pytań i niewiadomych. To jest nie do zniesienia i zniechęca człowieka do oglądania reszty ich produkcji, bo po co coś oglądać jak mogą ci przerwać w połowie i i tak nigdy się nie dowiesz jakie jest zakończenie.

ocenił(a) serial na 8
Dulce_Art

naprawdę,nie wiem czym się te stacje kierują,bo oglądalnością na pewno nie,ponieważ TTP nie miało jej znowu az takiej słabej,bo było zaraz za Arrow (3.najlepsza oglądalność). Star crossed miało niestety gorszą ;/ Ale Beauty and the beast czy Heart of dixie nic nie lepszą,więc tego nie rozumiem.Również czekam za the Flash,zapowiada się ciekawe,byle tylko po paru odcinkach nie anulowali..

ocenił(a) serial na 10
Paullaa_97

Dokładnie bo anulują coraz więcej seriali które oglądam i naprawdę lubie i które mnie ciekawiły. Nie wiem jaki jest sens w robieniu ciągle to nowych seriali i anulowaniu ich po 1 sezonach. Przez to mam coraz mniejszą ochotę na oglądanie seriali ich produkcji, bo po co jak mam na to patrzeć ze świadomością, że i tak nie dowiem się co dalej bo anulują.

ocenił(a) serial na 8
Dulce_Art

Szkoda, że nie będzie drugiego sezonu, chętnie bym obejrzała. John bardzo fajna postać, ale i tak najbardziej mam słabość do aktora Grającego Jeda. Grał też w innym serialu Being Human US, ten to dopiero zamknęli... Miałam wrażenie, że się w trakcie kręcenia sezonu dowiedzieli, że to kończą i musieli fabułę na szybko zamknąć, szkoda. Niestety niektóre naprawdę dobre seriale giną, bo za mało ludzi o nich wie. Nic dziwnego jak świat jest przesiąknięty TVD, PPL, czy True Blood... 2 pierwszych byłam fanką, ale ileż można... Zamiast dać szanse czemuś świeżemu z potencjałem, to na siłę ciągnął te telenowele kosztem czegoś dobrego...

namii

Tu tylko Johna lubiłam Amell mnie wkurza i wygląda jakby wiecznie miał obstrukcje serial strasznie słaby i nudny dla mnie przebrnęlam przez pierwszy odcinek i widziałam ostatnie dwa , strasznie cienkijakbym Johna W trailerze nie zobaczyła to bym sobie wogóle odpuściła dno

ocenił(a) serial na 3
Paullaa_97

Czyli już nie będzie drugiego sezonu?

ocenił(a) serial na 8
Filmomaniaczka15

nie będzie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones