PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681382}
7,1 5 335
ocen
7,1 10 1 5335
The Tomorrow People
powrót do forum serialu The Tomorrow People

Czy tylko ja bardziej kibicuje Johnowi niż Stephenowi? Szczerze powiedziawszy to postać Stephena
mnie trochę denerwuje. I wcale mi nie było go szkoda jak się John zabawił trochę jego kosztem
podczas meczu w kosza :-) Wręcz miałam niezły ubaw i żałowałam, że nie było tego więcej :-P

heterochromiaeye

Mam te same odczucia, Stephen jak dla mnie nie jest wcale taki sympatyczny

heterochromiaeye

Stephen to typowy amerykański nastolatek z super mocą. Serial w ogóle jest typowy, mamy sztucznego mięśniaka, sztuczne laski, sztuczne emocje.Wszystko jest plastikowe i sztuczne.Obejrzałem 9 odcinków z nadzieją,że pomysł na serie obroni się jakoś i się zawiodłem.Główna postać kompletnie sztuczna,nie wzbudza sympatii, w ogóle irytuje ciągle i fakt,że lepiej wychodzą tu wątki z Johnem.

RadoslawKamil

Polać mu, dobrze mówi! Słowa "typowy amerykański nastolatek z super mocą" mówią dosłownie wszystko o tej postaci. O jej znajomych, stylu życia, problemach i sposobach ich rozwiązywania. Na jego tle każda postać, nie wspominając tu nawet o Johnie, który historię ma pięć razy ciekawszą, wychodzi w miarę przyzwoicie.
Kto to w ogóle wpadł na pomysł, żeby główny bohater był tak antypatyczny?!

ocenił(a) serial na 5
heterochromiaeye

Absolutnie popieram, jestem dopiero po 1 odcinku, a już od pierwszego momentu poczułam totalną antypatię do Stephena. John jest znacznie lepszy.

ocenił(a) serial na 4
heterochromiaeye

Stephen to taki nastolatek z kompleksem supermana (i to niedorobiony), a to jest już tak ograny schemat, że męczy wszystkich dookoła. Dodatkowo lepiej patrzy się na Luke'a Mitchella, nie ma co ukrywać.

użytkownik usunięty
heterochromiaeye

JOHN JEST THE BEST ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones