PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801643}
7,4 1 462
oceny
7,4 10 1 1462
The Toys That Made Us
powrót do forum serialu The Toys That Made Us

...opowiedziane w irytujący sposób, denerwujące wstawki jak z YT, drażniący lektor (jego sposób mówienia kojarzy mi się z filmikami plotkarskimi, podobna intonacja) i niechwytliwe intro, ale tutaj już może się czepiam (animacja miła dla oka, ale ta pioseneczka niekoniecznie). Obejrzałam 4/8 odcinków, najlepiej oglądało się ten ze star wars - było w nim więcej nostalgii i ciekawych wypowiedzi w porównaniu do tego z hello kitty, do tego można było w nim zobaczyć kolekcje innych ludzi - brakowało mi tego w późniejszych odcinkach. Serial polecam, pozostałe odcinki odpuściłam, bo nie bawiłam się zabawkami ze Star Treka, a nie polubiłam się z Panem Lektorem na tyle, żeby obejrzeć chociaż z ciekawości ;)

Kasia1199

Ciekawe kiedy dadzą trzeci sezon. Z tego co czytałem będą omawiane My Little Pony, Power Rangers, Żółwie Ninja i Wrestling.

Pawuloniasty

I znowu zabawki, z którymi nie miałam do czynienia. Tylko PR się oglądało, ale koniki obejrzałabym z ciekowości :o

ocenił(a) serial na 8
Kasia1199

Dziwne. Tylko o Wrestling nie słyszałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones