PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808322}
7,1 177
ocen
7,1 10 1 177
The Village
powrót do forum serialu The Village

Wspaniały!

ocenił(a) serial na 8

Serial jest taki... zwyczajny... a jednocześnie niesie w sobie coś wyjątkowego... Coś, co powinno być powszechne, a w obecnych czasach już się nie zdarza. Coś, co kiedyś istniało na wsiach... To poczucie więzi, wspólnoty, dbania o siebie nawzajem, pomagania sobie...
Serial opowiada o ludziach w różnym wieku, reprezentujących różne zawody i inne problemy... Ale łączy ich to, że wszyscy mieszkają w tym samym domu (bloku). To nie są typowi wielkomiejscy sąsiedzi, gdzie jeden drugiego nie zna, a jedna wielka rodzina. Warto się zastanowić... Czy tak nie powinno być...?
Motto serialu brzmi: "Rodzina jest tam, gdzie ją znajdziesz."
Warto oglądać, polecam gorąco.

ocenił(a) serial na 3
Lustro_Marianny

Cukierkowy, przesłodzony i przez to całkowicie odrealniony.

mariuszkow

Każdy lubi co innego co niektórzy właśnie tego oczekują :)

ocenił(a) serial na 7
Lustro_Marianny

Oglądając ten serial przenosiłam się niemalże w inną rzeczywistość - tam, gdzie ludzie myślą o sobie nawzajem, nie wstydzą się łez, są dla siebie wsparciem i gdzie jest prawdziwa przyjaźń. Pewnie nadmiernie sentymentalne i przesłodzone, ale mam to gdzieś - kupił moje serce. I bardzo jestem zła, że go skasowali. Wielka szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones