PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10024794}
7,4 2 034
oceny
7,4 10 1 2034
The Walking Dead: Daryl Dixon
powrót do forum serialu The Walking Dead: Daryl Dixon

Po dwóch pierwszych odcinkach wiemy już ze wszyscy we Francji mówią po angielsku niczym native speakerzy, Derryl w końcu się umył, a dzieci we Francji są bardziej ogarnięte niż każde jedno dziecko w TWD od początku istnienia serialu.

mayteen

Tak na marginesie - o co tu chodzi? Odpadłem od The Walking Dead gdzieś tak w okolicy 5 czy 6 sezonu, bo nie lubię tasiemców brazylijskich. Serial się nie szanuje jeśli ciągnie się tyle lat. Potem na półtora sezonu znalazłem się w The Fear The Walking Dead. Staczało się jeszcze szybciej niż oryginalny serial. A ta produkcja to co to jest? To rozgrywa się po wydarzeniach opisanych w serialu oryginalnym? Daryl wylądował we Francji? W jaki sposób?

ocenił(a) serial na 7
per333

Myślę, że w międzyczasie jak Daryl zniknął i Carol go szukała. Jest spoko, klimat jest jak z początku TWD, jedynie martwią mnie te zombiaki co mają w sobie kwas. TWD kochałem do 5 sezonu więc nie wiem czy one później zmutowały.

ocenił(a) serial na 8
theart

Jak daryl zniknął to było wcześniej. Przecież potrzebował spokoju po porwaniu Ricka był sam w lesie nigdzie się nie ruszał potem spotkał dziewczynę. Była jego historia w głównym serialu. To jest natomiast serial już po wydarzeniach z TWD. Przynajmniej tak mi się wydaje.

ocenił(a) serial na 8
per333

Jest wyjaśnienie w dalszych odcinkach jak wylądował we Francji po co komentować jak się nie obejrzało

ocenił(a) serial na 9
JanuszAkaZnawca

No na trafił na CRM i można rzec że prawie znalazł Ricka... Albo już Rick został odnaleziony i akcja toczyła się po dalszej akcji bo Carol przez radio powiedział Ric... Is Back tak jakby to działo się po spin offie o Ricku który ma się ukazać w 2024 roku... Do tego w Dead City Maggie już mieszka w innym miejscu i też nie wiadomo co ze wzgórzem bo dowiedzieliśmy się tyle co nic... Daryl mówi dokładnie w spin offie że szukał czegoś, a nie kogoś i zostają nam pytania, czego szukał Daryl...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones