The Walking Dead: Daryl Dixon
powrót do forum 1 sezonu

Really?

Pigeons? really?

Hehe było kilka dobrych momentów. Jak myślicie, o kim mówiła Carol? o Ricku?
I drugie pytanie czy typ od gołębi nie grał kolesia na wózku w Obcym? Taki podobny

Whiskerss

Dominique Jean-Claude Pinon, francuski aktor. Rzeczywiście, grał kolesia na wózku w obcym. O kim mówiła Carol? ktoś? coś?

ocenił(a) serial na 8
Kriistof

Chodzi o rozmowę przez radio jak mniemam? Bym musiał przypomnieć sobie ostatni odcinek twd bo nie pamiętam kto był z nimi w tej osadzie. Jednak domyślam się że chodzi o tą która nie słyszy i posługuje się językiem migowym oraz jej zgraje.

JanuszAkaZnawca

Myślisz? Dla mnie brzmiało to bardziej jakby "...ick is back", a nie "...nnie is back".

ocenił(a) serial na 7
Nabongodonozor

Connie (ta niesłysząca) zginęła w wybuchu w jaskini.

Corderosa

No właśnie nie zginęła:D
Dlatego uważam, że Carol nie mówiła o niej, bo Daryl doskonale wie, że ona żyje.

ocenił(a) serial na 7
Nabongodonozor

Sorki. Nie zginęła w jaskini. Dawno oglądałam. Ale ostatnio robiłam powtórkę :)

ocenił(a) serial na 7
JanuszAkaZnawca

Connie (ta niesłysząca) zginęła w wybuchu w jaskini.

ocenił(a) serial na 7
JanuszAkaZnawca

Sorki. Nie zginęła w jaskini. Dawno oglądałam. Ale ostatnio robiłam powtórkę :)

Whiskerss

nie tylko w Obcym, grał też w Amelii i wielu innych filmach. Bardzo znany aktor

Whiskerss

Tak to trochę brzmiało jakby "...ick is back".

ocenił(a) serial na 9
Whiskerss

To było coś w stylu Rick is Back ale wątpię żeby powiedział o tym tak na wyrabianiu, przecież dla Daryla powrót Ricka byłby czymś wyjątkowym :) Obstawiam że chodzi o Dwighta, Morgana o któregoś z dwójki:) tylko radio przerwało, ewentualnie akcja się dzieje po spin offie o Ricku więc miałaby to sens, a Daryl kilkukrotnie mówił że czegoś a nie kogoś szukał... Tylko czego on mógł szukać.

ambrose123

Wlasnie skonczylam ogladac Fear The Walking Dead i faktycznie D cos wspominał o powrocie, ale co sie stało z Morganem to juz nie pamietam, taki to byl dobry sezon. Chyba tez bede obstawiac Ricka choc Rick is back troche mi tu znaczeniowo nie pasuje bo wg ich teamu Rick zginal wiec bardziej mialoby sens Rick is alive, no ale moze sie czepiam. Poza tym brakowalo mi w tym glosie jakiegos wiekszego entuzjazmu jesli milaby to byc Rick. Taka drobna analiza :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones