PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=841123}

The Walking Dead: Nowy Świat

The Walking Dead: World Beyond
5,1 1 341
ocen
5,1 10 1 1341
The Walking Dead: Nowy Świat
powrót do forum serialu The Walking Dead: Nowy Świat

Widzę że opinie są skrajne. Większośc niby jedzie po tym po całości co ciekawe nie tutaj ale na zagranicznych portalach ale jest też znaczna większość ludzi która zna uniwersum TWD i Desperacko stara się dawać jak najwyższe oceny zapewniając że serial est genialny. Ja miałem poczekać jak to się rozwinie ale jak przeczytałem że serial jest ostrożnie planowany jako zamknięta Duologia to zdecydowałem się zobaczyć. Widać dzięki temu że zakładają że to może być niewypał ale i tak wtedy Ci co zaczęli oglądać dostaną zamkniętą historię w świecie TWD. A jak się okaze być dobre i mieć oglądalnośc to na pewno pocągną dalej ;) To moja opinia na temat pierwszego odcinka :
Serial jest średni ale przecież ma pokazywać stablilizację jaką udało się osiągnąc ludziom więc jakiej akcji wy się spodziewacie na dzień dobry. Recenzent pisze o braku subkultur ??? Jakie subkultury przeciez wlasnie był reset świata a w subkulturę nie wprowadza Cię rodzić tylko dołączasz do mniej stąd brak wyraźnych subkultur i nijakośc dzieci chociaz moze po prostu aktorzy sa chuiowi to sie jeszcze okaze. . Co mieli zrobić pokazać jak płonie miasto . Zombie jedzą ludzi , wszędzie latają helikoptery akcja że aż włos się na głowie jerzy a potem zrobić "1 rok wczesniej" i zacząc jechać z faubuła. Bardzo czegos takiego nie lubie bo to jest pokazanie na dzień dobry ZOBACZCIE !! NIE RZUCAJCIE TEGO PO 1/2 EPACH BO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO ZOBACZYCIE BEDZIE SIĘ DZIAŁO. Ma się dziać kurva w każdym odcinku a nie że czekamy na coś co tam będzie w przyszłości.. Ten pierwszy ep - to widać że tylko zarysowanie świata i przedstawienie bohaterów. I nie jest źle ale dobrze też nie. ew średniak jeśli chodzi o bohaterów itd ale nie zapominajmy jesli zachowa ducha TWD to wszyscy oni zaraz zginą przetwa 1/2 i Ci prawdziwi ciekawi bohaterowie dopiero się pojawią. Ja tuszę że ten serial nie chcąc nic udowadniać z racji tego w jakim uniwersum się znajduje bedzie rozkręcał się powoli ale się rozkręci. Zobaczymy tak przy 6/7 epie... Na razie ma to u mnie taryfę ulgową

mordarg

Jest ona skopiowana z innego forum dlatego odnoszę się tam do recenzenta który recenzował pierwszy odcinek ;) I baardzo słabo go ocenił

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones