The Walking Dead: The Ones Who Live (2024)
The Walking Dead: The Ones Who Live: Sezon 1 The Walking Dead: The Ones Who Live sezon 1, odcinek 3

Bye

8,1 296
ocen
8,1 10 1 296
The Walking Dead: The Ones Who Live
powrót do forum s1e3

Ale zgadzam się z Michonne. Lepiej zginąć, próbując uciec i wrócić do dzieci i bliskich, niż poddać się i nigdy ich nie zobaczyć. I wbrew pozorom Jadis jest większym sprzymierzeńcem Rick'a niż ta cała Pearl Thorne, która chyba za bardzo zachłysnęła się władzą. 4-ty odc. zapowiada się, jak za dawnych czasów.. Rick I Michonne w akcji...

Corderosa

Gdzie to ogladasz?

ocenił(a) serial na 9
Zawsze_Do_Przodu

Na vider.info. Nie trzeba się logować. Są wszystkie 3 odcinki z napisami ( w 3 odcinku napisy są wygenerowane z automatu, więc są lekko pół śmieszne). Pierwsze 2 odcinki są też z lektorem Al.

Corderosa

Oooo bardzo Ci dziekuje! Jestem fanem TWD, ale nie moglem tego znalezc a tam gdzie klikalem to zawsze antywirus od razu powiadomienia wywalal :D merci beaucoup!

ocenił(a) serial na 9
Zawsze_Do_Przodu

Nie ma za co. Mnie też ktoś kiedyś polecił. I tam też obejrzałam 1-szy sezon spin off'u z Darylem we Francji (drugi wychodzi latem i Carol dołącza) I spin off z Maggie i Neganem. Także, jak nie widziałeś, to wszystko tam jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones