The Walking Dead: The Ones Who Live (2024)
The Walking Dead: The Ones Who Live: Sezon 1 The Walking Dead: The Ones Who Live sezon 1, odcinek 5

Become

8,0 252
oceny
8,0 10 1 252
The Walking Dead: The Ones Who Live
powrót do forum s1e5

Jadis, od kiedy pojawiła się w serialu Rick miał wobec niej jakieś specjalne względy, ciężko mi sobie przypomnieć kto więcej razy „pogrywał” z Rickiem, okłamywał i zdradzał a nadal oddychał. Pojawienie się Gabriela, myślę że nikt tego nie zakładał- co na plus oczywiście jeśli chodzi o ogólną fabułę serii (choć mówiąc delikatnie to nie był nigdy mój faworyt). Tak czy siak, albo drugi sezon albo w późniejszym etapie zbicie spin offów, kolejny sezon serialu matki bądź jakiś inny crossover ale wątpliwe, że w jeden odcinek będą w stanie napchać akcji, ew zabić jedną z głównych postaci czy też szerzej pokazać postać Beala (chyba, że w rzeczywistości nie miał odgrywać znaczącej roli co byłoby mówiąc krótko dziwne) Następna niedzielę wiele powie na temat przyszłości uniwersum choć osobiście powiem, że zabicie Ricka dla mnie to uniwersum zakończy :)

ocenił(a) serial na 8
Amadeo_Szalacki

Autorzy nagrywali zakończenie aż 5 razy aby tylko przecieki do neta nie trafiły :) Wątpię że uśmiercą Ricka w 47 minutowym odcinku to będzie wtedy zbrodnia a fani zbojkotują zakończenie, z wycieku widać i zdjęć widać że Rick wysadzi siedzibę CRM gdzie będzie spotkanie najważniejszy generałów i wojskowych, będą tam omawiać zniszczenie ostatniego miasta czyli Portland... Beale rzekł " zaczęło się " czyli bombardowanie będzie w toku w tym momencie mogę sie założyć że Rick odpali jakieś ładunki wybuchowe w siedzibie CRM... Do tego są zdjęcia gdzie Rick zmierza z jakimś żołnierzem CRM który jest od niego wyższy i na bank to nie jest Michonne albo Thorne spekuluje się że to może być Heath albo Silas, bo w 6 odcinku dopatrzyli się że na tablicy gdzie znajduje się Thorne jest napisane " PPP " czyli znak rozpoznawczy Heath'a, chociaż aktor sugerował żeby się go niespodziewać w dalszej produkcji, najprawdopodobniej on nie żyje... Producenci już wypowiedzieli że zakończenie będzie tak że będzie można dalej kontynuować ten spin-off czyli na 1 sezonie się nie skończy, jedno jest pewne Rick wysadzi główną siedzibę CRM a to oznacza że teraz dopiero zacznie się wojna...Do Alexnadrii już nikt nie wróci, w żadnym spin offie bo tam już nie mogą nagrywać, więc prędzej czy później Alexandria zniknie nie wiem w jakich okolicznościach... Poza tym obstawiam że prędzej czy później zobaczymy powrót Judith autorzy i producenci też czekają aż ona trochę podrośnie, za rok albo w tym roku kończy 18 lat w realu :) Alexandria na bank upadła bo w Dead City nawet Maggie za dużo nie chciała Neganowi mówić co tam się stało ze wzgórzem Alexandria itd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones