PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547035}
7,8 172 903
oceny
7,8 10 1 172903
6,2 17
ocen krytyków
The Walking Dead
powrót do forum serialu The Walking Dead

Najlepsze jest to, że w pierwszych 2 sezonach mamy pokazane jak bohaterowie się boją i jakim poważnym zagrożeniem są dla nich Szwendacze a w następnych sezonach mamy pokazane jak bohaterowie już przyzwyczajają się do tego świata i uświadamiają sobie, że prawdziwym zagrożeniem jest teraz drugi człowiek, który chce odebrać im resztki zapasów i broni i za wszelką cenę trzeba tego bronić.

Intercontinental

Według mnie sezony 7 i 8 były najgorsze, ale to tylko moje subiektywne zdanie. Teraz się przygotuj bo 9 i 10 to powrót świetności serialu, także moim zdaniem najlepsze jeszcze przed Tobą ;]

ocenił(a) serial na 10
John__88

Zgadzam się są słabsze od poprzednich, ale nie aż tak żeby przestać oglądać, fajna akcja i Negan haha, uwielbiam go. Aktualnie jestem na 9 odcinku 8 sezonu i niesamowicie szkoda mi Carla, no ale cóż. Właśnie nie mogę się doczekać 9 i 10 sezonu, wszyscy je chwalą także raczej zapowiadają się super seanse :D

Intercontinental

Przygotuj się, bo dużo fajnych postaci padnie. Dla mnie były nudne (7 i 8) bo oglądałem je na bieżąco kiedy były emitowane, i jednak nie trzymały w napięciu jak poprzednie sezony, no nie wiem, takie mam odczucie odnośnie tych dwóch sezonów. Ale jak już wyżej wspomniałem później jest powrót formy z poprzednich sezonów gdzie wręcz się wyczekiwało z tygodnia na tydzień na następny odcinek! Co do Negan'a, to jestem mało obiektywny bo ubóstwiam Jeffrey'a, a na postać Negan'a czekałem od 4 sezonu bo byłem na bieżąco z komiksem i wręcz nie mogłem się doczekać ikonicznej sceny śmierci z komiksu którą widzieliśmy w 6x18/7x01. Gdzie pierwsze "uderzenie" mnie zszokowała, bo tego się kompletnie nie spodziewałem, natomiast drugie "uderzenie" było pięknie przelane na ekran jak z kartek komiksu na które czekałem prawie 3 sezony i które spełniło oczekiwanie odnosząc się właśnie do materiału źródłowego. Także oglądaj dalej i pisz jak wrażenia jak dojdziesz do końca 10 sezonu ;)

John__88

Dla mnie ten serial zrobił się już nudny.
A gadające zombiaki to już totalna przeginka.
Ciekawe czy w kolejnym sezonie będą zombi pilotujące helikoptery i prowadzące czołgi...

ocenił(a) serial na 10
SnakePissken

ale to nie są zombie XD to są ludzie którzy chodzą wśród trupów, radzę obejrzeć dokładnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones