The Walking Dead (2010-2022)
The Walking Dead: Sezon 10 The Walking Dead sezon 10, odcinek 11
odcinek The Walking Dead (2010-2022)

Gwiazda poranna

Morning Star 44m
7,9 833
oceny
7,9 10 1 833
The Walking Dead
powrót do forum s10e11

nie kto inny tylko "niezastąpiony" Judzin we własnej osobie, tym razem zapchał odcinek rozterkami romantyka i solówką country dla ukochanej nie-Rosity...

napięcie świetnie zbudowane, pod tym kątem odcinek był piękny, zarysowało się również kilka potencjalnych ofiar na horyzoncie

ze strony "leśnych ludków", na pewno Alpha, wyraźnie Negan stracił cierpliwość do jej wiecznych fochów i kaprysów, właściwie myślałem że uwinie się z "rozstaniem" w ostatniej minucie odcinka

ze strony farmerów i zbieraczy, Ezekiel, ostatni numerek z Carol, na chemioterapię i tak się nie zanosi, Daryl wyznaczył mu zadanie "w razie czego" więc wiadomo że "w razie czego" to będzie Daryl ratował kwiat młodzieży

Carol chyba wyżyje, mało tego wrażenie pozytywnego zakończenia wątku kopalnianego, Connie i Magna po dłuższej szychcie, jakoś się wygrzebią...

Daryl w swojej kolorowej kamizelce, na pewno będzie miał +100 do wszystkich skillów, myślę że w następnym odcinku, będzie już biegał maratony na tej pociętej nodze

kto jeszcze zginie? kowal, żeby dziecko wróciło do ciotki Mary, chłopak Enid, niepotrzebny, myślałem że żyje żeby bzyknąć kiedyś Maggie ale to bez sensu, za dużo czasu upłynęło

sama bitwa, no cóż podoba mi się ;-D zalatuje "Spartacusem" chyba pani Kang była fanką tej serii, ale to dobrze, na pistolety to mniej zabawy...

odcinek wg mnie 8/10

ocenił(a) serial na 8
mitrus80

Szykuje się fajna batalia, ciekawe czy to Negan zada ostateczny cios Alfie, co sądzicie? ;p

ocenił(a) serial na 9
Mateusz_281

no raczej... nie ma innej opcji ;-)

ocenił(a) serial na 10
mitrus80

Ciekawe czy w tym sezonie jeszcze wyruszą do Wspólnoty, zobaczymy. Pod koniec sezonu ma się pojawić Księżniczka, żeby tylko to nie było cameo xD.
Dosyć ciekawy odcinek, coś jak drugi odcinek 8 sezonu GoT. Pożegnalne rozmowy, numerki itd. A sama potyczka nad wyraz bardzo dobrze zrealizowana. Końcówka tego odcinka i chyba cały następny będą niemal 1 do 1 wyjęte z komiksu, ale kto czytał ten wie jakie są zmiany. Negan prawie na pewno zdejmie Alphę, przynajmniej jedną sprawę będzie miał SPOILER ekhm... z głowy. Reasumując przynajmniej w TWD widać było cokolwiek w nocnej bitwie nie jak w pewnym serialu z wielokrotnie większym budżetem, gdzie cały czas widziałem jedynie ciemności. Jednak można zrealizować nocną potyczkę na której coś widać xD. Jeśli utrzymają poziom do końca, to sezon 10 będzie w mojej osobistej Top 5 sezonów TWD. Ale jeszcze zobaczymy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones