The Walking Dead (2010-2022)
The Walking Dead: Sezon 10 The Walking Dead sezon 10, odcinek 16
odcinek The Walking Dead (2010-2022)

Na pewną śmierć

A Certain Doom 45m
7,8 882
oceny
7,8 10 1 882
The Walking Dead
powrót do forum s10e16

te dodatkowe odcinki? i czy to będzie bezpośrednia kontynuacja, czy jakieś głupie podsumowania???

ocenił(a) serial na 9
mitrus80

co do odcinka, napięcie się ulotniło wraz z niepotrzebną przerwą, z resztą nikt nie zginął poza jakąś średnio ważną lesbijką z Oceanu

ocenił(a) serial na 9
mitrus80

śmierć Bety cieniutka, walki praktycznie żadnej, nawet ksiądz będzie miał okazję jeszcze pobaraszkować z latiną

mitrus80

Jak dla mnie śmierć Bety epicka, krótko i na temat, ale mogli się w sumie jeszcze trochę poszarpać we trójkę. To, że Connie przeżyła, uważam za skandal. Nawet w polskich komediach romantycznych nie ma takich hapi endów. Czuję, że ciąg dalszy 10tego sezonu dla równowagi zacznie się odstrzałem paru głównych postaci, coby serial wrócił do zasady "jest dobrze, to niech zaraz pieprznie".

ocenił(a) serial na 9
Kasss1711

co ty gadasz??? jesteśtak zazdrosna o Daryla, że zawsze będziesz jej śmierci życzyć, spokojnie mogła przeżyć wybuch w kopalni, skoro Glen przeżył pod kubłami na śmieci

mitrus80

Skoro jestem tak zazdrosna, to muszę jeszcze się oburzyć, że przeżyła Carol no i pies Daryla.

ocenił(a) serial na 9
Kasss1711

Carol trzeba olać, bo ona i tak przeżyje wszystko, co masz do psa?

mitrus80

Nic.Ale tak pieprzysz że musiałam to napisać.

Kasss1711

Mi też odpowiada jak uśmiercili Betę, chociaż trochę mnie dziwi że go już z okna nie odstrzelili - raczej się wyróżniał i stał niemal pod budynkiem w paru ujęciach ;)
Co do Connie to się zgadzam . Czy ten facet na koniu to ten sam z którym Michonne popłynęła? Dobrze kojarzę gościa?

DBM

Tak, to ten, ale szczerze?To już zapomniałam o jego wątku:D

ocenił(a) serial na 9
Kasss1711

Od początku kiedy Daryl przżywał jej śmierć i powiedział że muszą być inne wyjścia to było widome że przyżyje

ocenił(a) serial na 5
mitrus80

A ja uważam, że taka zwyczajna śmierć bety dodaje wiarygodności i przypomina, że wszyscy są tylko ludźmi, a nie herosami. A swoją drogą, to kim on w końcu był, że takie gały robili? Piosenkarzem?

Ogólnie finał był niezły, fajnie wyszła ta horda i w ogóle charakteryzacja. I w ogóle w całej drugiej połowie 2 sezonu (znaczy się odc. 9-16) można było odczuć powiew świeżości. Miejmy nadzieję, że dalsza część i sezon 11 godnie zakończą całą serię.

ocenił(a) serial na 9
acidity

chyba country grajkiem, ale takim fest popularnym, jak Taylor Swift ;-)

mitrus80

Jesteś zaiste uważnym widzem, skoro zakonotowałeś, że byłą to lesbijka;)

ocenił(a) serial na 9
Kasss1711

poznałem po fryzurze ;-D pamiętajmy że to baby z wioski gdzie chłopów nie ma... więc może nie z wyboru, a z braku laku

mitrus80

A to lesbijki mają jakieś specjalne fryzury?

ocenił(a) serial na 9
mitrus80

Nadal pieprzysz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones