The Walking Dead (2010-2022)
The Walking Dead: Sezon 10 The Walking Dead sezon 10, odcinek 18
odcinek The Walking Dead (2010-2022)

Znajdź mnie

Find Me 43m
6,6 800
ocen
6,6 10 1 800
The Walking Dead
powrót do forum s10e18

Już nawet zombiaki zeszły na dalszy plan. Rozterki Daryla i Karol. Pytanie tylko, jakiego brata on szukał te 3 lata przy tej rzece. Chyba, że to błąd w tłumaczeniu i mieli na myśli Ryśka.

Muszę się przyznać, że nieuważnie oglądam ten sezon. Co się stało z Michonne?

ocenił(a) serial na 10
perun_6

Mischonne wyruszyła szukać Ricka bo odkryła ze jednak na zginął, a jeżeli chodzi o tego "brata" to tak chodzi o to że będą w odcinku pokazane momenty gdy Deryl odłączył się od grupy by szukać Ricka. Deryl przez jakiś czas żył samotnie właśnie szukając Ricka i np właśnie tak poznał swojego psa

Konrad_costam

Co takiego odkryła Mischonne?

ocenił(a) serial na 7
perun_6

Michonne pomagając gościowi znalazła rysunek jej i Judith i chyba coś tam jeszcze co sugeruje, że Rick jednak przeżył ten wybuch na moście przed laty. I wyruszyła na poszukiwania.

perun_6

Aż się chce napisać "Kto to jest Michonne?"...tak się kończy odwlekanie wyświetlania kolejnych odcinków "bo covid"...:/
Sama już słabo pamiętam, po co ona popłynęła tą łajbą...

ocenił(a) serial na 9
Kasss1711

Znalezione buty Ricka i rysunek na telefonie w opuszczonym statku. Michonne dołączyła do jakieś dużej grupy w poszukiwaniu kolejnych śladów Ricka...

Mikael82

To buty i rysunek już mi się zatarły w pamięci...

perun_6

"Muszę się przyznać, że nieuważnie oglądam ten sezon. Co się stało z Michonne?"
Chyba jednak uważnie nie oglądasz tego sezonu skoro wypytujesz o takie rzeczy gdzie w tym sezonie wszystko się potoczyło.

ocenił(a) serial na 7
Ciacho132066

No a Ty chyba nieuważnie czytasz, bo wyraźnie jak wół jest napisane, że NIEUWAŻNIE OGLĄDA TEN SEZON. Dlatego pyta o takie rzeczy...

ocenił(a) serial na 8
perun_6

Bywały gorsze odcinki, niż pierwszy z "bonusowych" epizodów dziesiątego sezonu. Ten akurat miał w sobie dużo z akcyjniaka, i to całkiem przyzwoitego, poza wybuchem granatu... Ludzie stoją dwa metry od niego, facet rozwala się na kupę mięsa i krwi, a oni otrzepują się i idą dalej. Nieźle.

ocenił(a) serial na 10
perun_6

Gówno i brak szacunku do widza

ocenił(a) serial na 9
perun_6

no cóż, wygląda jak odc. skleciony na prędce, z kilkoma dostępnymi w danym dniu aktorami, dokładnie z 3 + pies

nic ciekawego, poza tym że Daryl jednak nie żyje w celibacie, i jest całkiem romantyczny

Carol to po prostu... właściwie już nawet jej nie "nienawidzę", zobojętniała mi zupełnie

nie wiem po co ten wątek z Leah, chyba właśnie po to żeby wypełnić odcinek i udowodnić że dzielny kusznik nie tylko tropi i poluje, ewentualnie skomplikować na wypadek powrotu Connie

mitrus80

To niedorzeczne, żeby taki Daryl żył w celibacie! Powtarzam to od 1945 roku...

ocenił(a) serial na 9
Kasss1711

myślałem że tobie odda wianek ;-)

mitrus80

Kurła, I wish!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mitrus80

Z tym że tak jest w większości odcinka nawet widać że są oni dwa metry od siebie. Sezon 10-ty to zapychacz tylko po to żeby fani nie mieli dwuletniej przerwy.

ocenił(a) serial na 9
perun_6

Jeden z gorszych epizodów w historii TWD .

perun_6

To nie błąd. Wieeeeeeele odcinków temu, gdy Rick przegryzł gardło jakiemuś ciulowi a potem strzelił gadkę Darylowi i nazwał go bratem. Myślę, że Daryl tak właśnie traktował Ricka, z drobnymi przerwami, kiedy chciał mu obić ryło. Jak brata.

ocenił(a) serial na 3
perun_6

19 jest w internetach i to dopiero zapchaj dziura, ja nie wiem co oni odpierdzielają nowe odcinki miały potencjał odbić serial od dna ale chyba zawzięli się żeby wciąż bylo g*wno

ocenił(a) serial na 9
inkawa

może i zapchajdziura, ale 19 bardzo dobry odcinek

ocenił(a) serial na 3
mitrus80

a dla mnie nudy, nie wnoszące kompletnie nic do serialu nudy, w ogóle nie wiem czy by się dało nudniejszy duet dobrać do odcinka :D

inkawa

Nie ma co oceniać aktualnie serial po nowych epizodach sezonu 10-tego, kręcone z dopuszczalną ilością osób na planie ze względu na stan epidemiologiczny w Georgii. Tak czy inaczej czekam tylko na odcinkiem z Neganem , mam nadzieję że chociaż jego nie spierdo*ą :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones