The Walking Dead (2010-2022)
The Walking Dead: Sezon 10 The Walking Dead sezon 10, odcinek 22
odcinek The Walking Dead (2010-2022)

Oto Negan

Here's Negan 50m
8,4 963
oceny
8,4 10 1 963
The Walking Dead
powrót do forum s10e22

Ogladam Twd od praktycznie samego początku. Wg mnie najlepszy odcinek całego TWD.

ocenił(a) serial na 9
ruuit

Najlepszy odcinek z całego TWD? Bez przesady.Owszem bije na głowę, cały dziesiąty sezon, aczkolwiek sezonów 1-4 nic nie przebije.

ocenił(a) serial na 10
ruuit

Odważna opinia patrząc na chociażby sezony 1-5 lub 1 odc 7 sezonu. Dzisiaj będę oglądał.

ocenił(a) serial na 10
DarkMonster

Po obejrzeniu: Może nie najlepszy ogólnie z całego serialu, ale na pewno jeden z lepszych i u mnie też wysoko na liście się znajdzie.

ocenił(a) serial na 10
DarkMonster

dobry odcinek i beznadziejny finał

ruuit

Tak ci się wydaje, bo od kilku sezonów TWD to mizeria. Mi też się tak wydawało od razu po obejrzeniu.

ocenił(a) serial na 8
ruuit

Widziałam wszystkie odcinki TWD, moim skromnym zdaniem zdecydowanie nie najlepszy, w życiu Warszawy! Jednak o gustach się nie dyskutuje ;))
Ale z pewnością to dobry odc, bo Negan gra główną rolę (szczególnie po czterech wcześniejszych, które były nieporozumieniem).

*SPOILER*

Dziwnie było widzieć Negana w roli takiej romantycznej kluchy, co to nawet zombiaka nie umie zabić. Jednak sentyment do tej postaci mam ogromny, to najlepszy czarny charakter. Wolałam go w roli dupka, bo miał wyjątkowo zabawne teksty, ale jego przemiana w 9 i 10 sezonie też mi się podoba. Wydaje mi się, że w tę stronę pójdą scenarzyści, patrząc na jego ostatnie słowa w tym odcinku do Lucili, że będzie walczył w jej imieniu, tak jakby chciał w końcu jakieś dobro czynić, dlatego pozbył się pałki, którą wszystkich mordował.
Według mnie jedne z najlepszych odcinków to te z trzeciego sezonu w więzieniu oraz odcinek w którym pojawia się Negan i morduje Glenn'a i Abraham'a (niestety..).
Siódmy odcinek drugiego sezonu też świetny, zakończenie miazga, jak Sophia wychodzi ze stodoły. I odcinki, w których giną Shaun i Hershel (straszna szkoda po stracie obu postaci, ale odcinki mega dobre).

ocenił(a) serial na 7
ruuit

W sumie 10 sezon końćzy się na 20 odcinku bo urywa sie motyw z białymi żołnierzami, a odcinek z Neganem sprawia ze jeszcze bardzie nie można sie doczekoać sezonu 11. Ogólnie TWD dla mnie 7 i 8 sezon sprawiły że dopiero niedawno siadłem do 9 i 10 sezonu i jest na prawdę dobrze. Fakt że kilka ostatnich odcinków w 10 sezonie to jakieś nudne użalanki i brak pomysłów, ale reszte dobrze się oglądało. pierwszy raz od paru sezonów bede czkał na kolejny sezon

ocenił(a) serial na 9
ruuit

Bardzo dobry epizod ale dla mnie najlepszy to sezon
1 odcinek 1 - ten czołg ... ehh..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones