The Walking Dead (2010-2022)
The Walking Dead: Sezon 11 The Walking Dead sezon 11, odcinek 1
odcinek The Walking Dead (2010-2022)

Acheron: Część pierwsza

Acheron: Part 1 46m
7,8 826
ocen
7,8 10 1 826
The Walking Dead
powrót do forum s11e1

S11E01

ocenił(a) serial na 10

Oglądnięte. Jest Moc!!!

ocenił(a) serial na 7
sokal7_2

W tym serialu widziałem już mnóstwo bzdur ale włażenie do metra, do którego logicznym jest, że w końcu trafi każdy kulawiec z miasta(no wiadomo niektóre wpadną do rzeki, studni, czy im się sznurówki poplączą ale większość tam trafi i już nie będzie miała pojęcia wyjść;), to kompletny idiotyzm. Jak dla mnie to jedyne co w tym odcinku ma sens to wypowiedzi Negana, mimo że wszyscy na niego najeżdżają(wiadomo głupki, lewaki, socjaliści, gendery, itp., itd. nie lubią inteligentnych ludzi z charakterem bo tacy są dla nich zagrożeniem). Oczywiście mówię o tym wątku z z pseudo przywódczynią Maggie, bo te pozostałe wątki całkiem spoko. Generalnie odcinek bez szału.

sokal7_2

jest moc?! czyś Ty oczadział człowieku? ten serial osiągnął dno przy bodajże 5 czy 6 sezonie... śpiące truposze które budzą się po kropli krwi... a nie można było ich po kolei, po cichutku szturchnąć nożem w czerep? ja nie znajduję słów w mojej głowie jak opisać ten serial... to jest tak głupie, że aż sam jestem w szoku, dlaczego ja to próbuję obejrzeć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones