The Walking Dead (2010-2022)
The Walking Dead: Sezon 11 The Walking Dead sezon 11, odcinek 13
odcinek The Walking Dead (2010-2022)

Wodzowie

Warlords 44m
7,7 654
oceny
7,7 10 1 654
The Walking Dead
powrót do forum s11e13

Tak jak w poprzednich sezonach czesto zdarzalo mi sie przewijac odcinki przy ogladaniu, tak teraz az ciesze sie na kolejna niedziele! Jesli to sie utrzyma do konca - to az zal bedzie sie zegnac z TWD.

W miedzyczasie z utesknieniem czekam na jakas konkretna gre w tym uniwersum. Cos a la Fallout 4. Z takim rozmachem, ale oczywiscie lepszym wykonaniem. Dlaczego nikt sie do tej pory za to nie wzial ??
Moze grupa docelowa zbyt skromna na wielka produkcje AAA?

ulepek

Kolejny odcinek - 14 już można znaleźć z napisami i jest jeszcze lepszy. Nie wiem co się dzieje, ale im bliżej końca serialu, tym bardziej żałuję że się to kończy. Odkąd Angela Kang jest showrunnerką od 9 sezonu to serial wiele zyskał, wciąż może jest wiele głupot, ale można przymknąć na nie oko. Według mnie z Commonwealth robi się lepsze Woodbury.

Taio

Obejrzalem. Rzeczywiscie dobre!
A poza tym to ciekawe co wyjdzie z tych filmów pełnometrażowych TWD. Cos ostatnio ucichło w temacie.

ocenił(a) serial na 6
Taio

Jeśli od 9 sezonu jest showrunnerką, to już od wtedy powinno być lepiej, a moim zdaniem sezon 9. był b. średni i generalnie nierówny, a 10 równie słaby co 8. sezon.

ulepek

Days gone sprawdź. Mi bardzo przypomina symulator Daryla

zaitsu112

Days Gone wymiata!! W zeszlym roku ogralem. Swietna gra! Co za przykrosc, ze jej nie kontynuuja!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones