The Walking Dead (2010-2022)
The Walking Dead: Sezon 11 The Walking Dead sezon 11, odcinek 15
odcinek The Walking Dead (2010-2022)

Zaufanie

Trust 46m
7,5 638
ocen
7,5 10 1 638
The Walking Dead
powrót do forum s11e15

co oni tam zaczynają kręcić? "Szpital na peryferiach"? odcinek zapchany jakimś motywem z du*y, już bym wolał żeby ten cały Ezekiel wyprostował kopyta...

kolejny zapychacz, jakieś kompletnie debilne dochodzenie w sprawie nieprawidłowości w społeczeństwie, no i oczywiście problemy mentalne jakiegoś strongmana, ta scena w siłowni, mój Boże, why???!!!!

najciekawsze akcje zmarginalizowane, tylko po to żeby się działo w następnym odcinku

ocenił(a) serial na 9
mitrus80

Lance Hornsby - to moja ulubiona postać z tych ,,nowych". Świetnie zagrał zwłaszcza w tym epizodzie. Taki Gubernator :)

ocenił(a) serial na 9
Mikael82

też mam skojarzenie z Gubernatorem...

Mało nas tu zostało, wiernych...

mitrus80

Hej, jak to jest ze ja też obejrzałam ten odcinek, alremiera jest niby na 3 kwietnia?

ocenił(a) serial na 9
najara

normalnie ;-) wg imdb wszystko gra, w Polsce opóźnione

ocenił(a) serial na 9
mitrus80

Wierny fan TWD...

ocenił(a) serial na 10
mitrus80

A mi się właśnie podoba, w końcu coś nowego. Szkoda tylko, że serial zaraz się kończy, bo o ile na początku nie byłem przekonany do Wspólnoty, o tyle teraz widzę, że cały ten wątek ma duży potencjał. Szeptacze też byli nowością, ale jednak dużo mniej interesującą niż Wspólnota. No i w końcu jacyś nowi, charakterystyczni bohaterowie (a nie jak "za Negana", kiedy jakieś losowo postacie się pojawiały, umierały i właściwie nie wiedziałem kto jest kim). Widać, że pod koniec udaje im się jako tako podnieść poziom serialu. Wszystko to jest dużo lepsze niż sezony od pojawienia się Negana do zakończenia wojny.

ocenił(a) serial na 7
mitrus80

ktoś tu mało uważnie ogląda. Cała akcja z śledztwem to bardzo ciekawy wątek pokazujący jak działa świat po apokalipscie czyli tak samo jak przed:) Układy i układziki kosztem ludzi szarych obywateli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones