The Walking Dead (2010-2022)
The Walking Dead: Sezon 11 The Walking Dead Sezon 11, Odcinek 2
Odcinek The Walking Dead (2010-2022)

Acheron: Część druga

Acheron: Part 2 52m
7,8 750
ocen
7,8 10 1 750
The Walking Dead
powrót do forum s11e2

odcinek 2 i ta końcówka wymiata, 3 odcinek zapowiada się epicko

ocenił(a) serial na 8
CaptainPhilip123

Właśnie obejrzałem drugi. Chyba faktycznie mieli nieco więcej czasu by dopracować sezon, akcja w wagonie metra - konkretna :)

CaptainPhilip123

Ile strzałów oddał Daryl z tej Beretty w pociągu? Sama scena fajna, super ujęcia i ogólnie w tym 11 sezonie mają dobrych operatorów kamer. Trochę słabo zachowała się Maggie z tym młodym chłopakiem, zwłaszcza że wiadomo było, że prędzej czy później będą musieli szykować się do starcia ze sztywnymi. No i oczywiście świetna końcówka, komiks czytałem do momentu pojawienia się naszych bohaterów w Commonwealth, tylko z tego co pamietam, a czytałem kilka lat temu, to zamiast Yumiko to Michone odnalazła siostrę, której w serialu oczywiście nie ma. Ciekawe kiedy mają zamiar dać kinówkę z Rickiem i Michone? Być może nawet w przerwie sezonowej? Skoro to ostatni sezon to raczej nie będą czekać na zakończenie serialu. Z tego co pamiętam Rick i Michone odgrywali ważną rolę w tej Wspólnocie.

ocenił(a) serial na 10
Taio

Daryl oddał 15 strzałów czyli tyle ile mieści się w magazynku Beretty, z resztą się zgadzam

CaptainPhilip123

No to przynajmniej w tym nie zawalili, choć i tak zawsze mam poczucie, że powinni łatwo sobie poradzić z taką grupką zombie, zwłaszcza że są w dość ciasnym pociągu, gdzie mogą ich wybijać pojedynczo. Widzieliśmy na co stać naszych bohaterów chociażby w Aleksandrii, dlatego zawsze dziwi mnie ich przerażenie gdy widzą jakąś niewielką liczbę sztywnych.

użytkownik usunięty
CaptainPhilip123

Sa magazynki nawet z 32 nabojami do beretty :)

ocenił(a) serial na 9
CaptainPhilip123

Naliczyłam 16 ;)

ocenił(a) serial na 10
Corderosa

to i tak 15 w magazynku i 1 w komorze daje 16 czyli prawidłowo

ocenił(a) serial na 9
Taio

Było by epicko gdyby jeszcze pojawili się w serialu. Albo żeby chociaż o nich wspomnieli ,tak żeby pozostali z grupy wiedzieli, że żyją... Puki co sezon 11 bardzo dobry.

ocenił(a) serial na 8
CaptainPhilip123

A gdzie to sie ogląda 2 odcinek?? Ja widzialam pierwszy na FOXIE w poniedzialek. A kiedy drugi byl?

ocenił(a) serial na 9
PaulinaCincio

Jeszcze nie było, można go obejrzeć na internecie ale nie było jeszcze oficjalnej polskiej transmisji, będzie chyba w poniedziałek

PaulinaCincio

filman . cc - są polskie napisy

ocenił(a) serial na 5
CaptainPhilip123

[Spoilery]
Nagroda za 2 odcinek trafia do Eugena. Jeszcze nigdy w TWD tak się nie uśmiałem, jak podczas jego przesłuchania. Niby chłopina się rozkleił, a jednak do końca wytrzymał i pary nie puścił. Bardzo podobała mi się też historia gore, którą opowiedziała Magie, i aż żal, że nie zdecydowali się tego nakręcić. To było dobre uzasadnienie jej przemiany i faktu, że jeszcze nie kropnęła Negana.
Duży znak zapytania stawiam przy Darylu i liście na banknocie który znalazł w metrze. Może coś się jednak za tym kryje.
Na minus odcinka zaliczam to, że nie wybili szyby w wagonie, by przełożyć rękę i odsunąć ten fotel.

acidity

Mnie strasznie meczy ten brak logiki w zachowaniu glownych bohaterów. Zamiast wybic szybę w drzwiach wagonu i wybijać po kolej przy pomocy włóczni, to szarpali się z kolejnymi drzwiami. Jedyną postacią majaca jakąś świadomość przyczynowo-skutkowa jest Negan. Pokazuje to idealnie w 3 odcinku, gdy Maggie zachowuje się jakby apokalipsa zaczęła sie dla niej tydzień temu i nie zdawała sobie sprawy z tego, ze wrogo nastawiona grupa innych ludzi moze ją zabić.

ocenił(a) serial na 10
FatMat

Nielogiczne też wydawało się to, że młody zapomniał zamknąć za sobą wagon przez co weszły za nim zombiaki. Dziwne, że przeżył w takim świecie kilkanaście lat nie znając takich podstaw.

ocenił(a) serial na 9
acidity

Prośba o pomoc w zrozumieniu opowieści Maggie w 2 odcinku. Czy ja dobrze skumałem, że ten stary od ubrań posuwał tego zombiaka i ten zombiak "rodził" dzieci ?

ocenił(a) serial na 9
chodaczek333

ktoś coś ? :)

ocenił(a) serial na 10
chodaczek333

Nie ząbiaka. Więził i gwałcił 3 kobiety, którym odrąbał kończyny, język i wyłupił oczy. Jedna pewnie zaszła i poroniła, a płód zmienił się w ząbiaka i próbował wydostać. Tak to zrozumiałem. Myślę, że wątek był zbyt ostry, żeby zrealizować w tego rodzaju serialu.

ocenił(a) serial na 7
Pafcio79

Mało prawdopodobne żeby człowiek któremu utnie się język, wyłupi oczy, wyrwie struny głosowe i obetnie wszystkie 4 kończyny przeżyję, będzie normalnie przyjmował pokarmy i jeszcze zdoła zajść w ciążę xD oczywiście różne makabryczne eksperymenty ludzie robili na ludziach w historii świata, ale żeby coś takiego się udało ten psychopata-gwałciciel musiałby być chyba jakimś wykwalifikowanym chirurgiem który się na tym zna, i mały cały potrzebny sprzęt medyczny z lekami w domu. Ale historyjka fajna.

ocenił(a) serial na 10
chodaczek333

Ps. Gdyby Meggi w pore niezorientowała się o zamiarach typa z chloroformem pewnie skończyła by jak tamte 3 kobiety ze strychu. To gorsze niż śmierć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones