The Walking Dead (2010-2022)
The Walking Dead: Sezon 11 The Walking Dead Sezon 11, Odcinek 23
Odcinek The Walking Dead (2010-2022)

Rodzina

Family 45m
8,0 611
ocen
8,0 10 1 611
The Walking Dead
powrót do forum s11e23

Hej, no nie wiem jak inni ale po kilu ostatnich odcinkach miałem nadzieje, na jakiś epicki finał... ale odcinek 23 jednak ugasił moje nadzieje.

Wątek gdy Pam postrzeliła Judith... nagle wszyscy ok.... robimy przerwę bo w tej strzelaninie nie zabijamy dzieci.... a po chwili, no dobra wystarczy strzelamy dalej...

No i ten zombiak który wszedł po murze na górę - w ogóle jak on to zrobił? ,a ziomeczki z dołu go nie widziały, ale gdy już ugryzł strażnika to nagle afera.... już pominę fakt, że nawet po tej kratownicy było by ciężko wejść normalnemu człowiekowi, ale zgniły zombiak dał radę, tak samo jak wskoczyć do jeepa który był w ruchu... no mimo zaawansowanego rozkładu zombiaków - co fajnie korespondowało z całym serialem, fajnie było widać upływ czasu w tym jak coraz bardziej zombiaki się rozkładają, to to co zrobili w ostatnim odcinku jest dla mnie żenadą....

Przekręcenie klamki przez zombiaka - no ok, nawet ciekawe, ale jak dla mnie to troche ich poniosło...

Change my mind :)

ocenił(a) serial na 9
rokitaaa

Szczerze mówiąc ten motyw "inteligentnych" albo "uczących się" zombiaków jest jednym z najlepszych, co spotkało ten serial w przeciągu ostatnich 2/3 lat. W tym okresie głównym zagrożeniem dla bohaterów byli tylko i wyłącznie inni ludzie (te konflikty były po prostu męczące albo nudne), a zombie stanowiły "dodatek".

Wprowadzenie takiego powiewu świeżości sprawia, że w końcu widz ponownie może poczuć jakikolwiek dreszczyk emocji związany z zombie. Tylko ciekawe czy w ostatnim odcinku w jakikolwiek sposób rozjaśnią ten efekt, czy po prostu są mądrzejsze niż na początku apokalipsy "bo tak".

borysso12

Powiew świeżości owszem, zgadzam się również co do roli zombiaków jako dodatek do fabuły od dłuższego czasu... ale te braki logiki w ostatnim odcinku strasznie mnie raziły.
Do tego przypomniało mi się jeszcze to jak, gdy szli w stadzie z odkrytymi głowami.... pewne ujęcie z wysokości, gdy szli na przodzie i było ich wyraźnie widać, odznaczali się na tle reszty hordy, a żołnierze w samochodzie przed nimi ich nie widzieli.

Wygląda to tak, jakby twórcy na siłę chcieli popchnąć fabułę do przodu i zapomnieli o bardzo istotnych szczegółach. No jestem rozczarowany :(

ocenił(a) serial na 10
rokitaaa

No Ja tak samo sie mega zawiodłem tani film akcji się z tego zrobił... Ta akcja z gaśnicą mega przesada xD :(

ocenił(a) serial na 10
Kubullos

Mam wrażenie jakby na chama chcieli zakończyć ten serial i robią jakieś dziwne akcje,zdziwiłem się ,że tak wysoko oceniana jest końcówka sezonu :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones