The Walking Dead (2010-2022)
The Walking Dead: Sezon 11 The Walking Dead Sezon 11, Odcinek 24
Odcinek The Walking Dead (2010-2022)

Spoczywaj w pokoju

Rest in Peace 1h 6m
8,0 728
ocen
8,0 10 1 728
The Walking Dead
powrót do forum s11e24

Rosita

ocenił(a) serial na 9

Dlaczego akurat twórcy uśmiercili ją... Było na prawdę dużo, bezużytecznych postaci, chociażby ta laska z łukiem, która jest od siódmego sezonu i pamiętam że tylko kilka razy odezwała się, odkąd pojawiła się w serialu.

Jax_Teller

zeby bylo bardziej emocjonalnie. Nawet nie wiem kim jest laska a lukiem:D a Rosita to topka postaci jakie przewinely sie przez serial. Musieli uwalic kogos z kim bylismy bardziej zwiazani. Ja obstawialem Gabriela:)

ocenił(a) serial na 9
kudlacz1986

Chodziło mi o Dianne, ta z Królestwa.Musiałem w necie sprawdzić, jak się ona nazywa, bo sam nie wiedziałem.Swoją drogą, ja obstawiałem Jerrego i tak jak Ty, Gabriela.

ocenił(a) serial na 7
Jax_Teller

musiało zaboleć. Jeszcze gorzej byłoby tylko gdyby zginął Darryl albo Judith.

Sol_80

Daryl miał tryb nieśmiertelności (przyszły spin-off), a Judith najwyraźniej przejęła rolę Carla z komiksu, który opowiada tę historię swoim dzieciom i została narratorem ostatniej "połówki" 11. sezonu (więc też raczej nie mogła zejść).

ocenił(a) serial na 8
Jax_Teller

Dawno nie płakałem na czyjejś śmierci w tym serialu, tak jak na śmierci Rosity

NowohuckiIntrowertyk

No, szkoda jej, dobry był z niej herbatnik.

ocenił(a) serial na 8
Jax_Teller

Mogli uśmiercić Eugene'a. Przez tyle odcinków do końca raczyli twórcy widzów jego osobą. Ta rura po której wchodził w ostatnim epizodzie powinna się zarwać pod jego ciężarem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones